Marinermt2

Pełna wersja: PATRYKOVSKY - MANIPULATOR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Patryk, tak? Blagam, ogarnij sie, placzesz mi o 2 punkty minusowe. Nie zgadzilem sie na ich usuniecie, dostalem range oszusta, oszusta ktorym nie jestem.
Jedyne co tu moge napisac to "Masakra"

[Obrazek: 5mb81l.png]

[Obrazek: i74fms.png]

[Obrazek: fav3h2.png]

FoxMulder

Hehe, te hasztagi, takie bardzo oryginalne, tak bardzo unikatowe, nigdy nie wiedziałem, że można używać ich na tyle sposobów, ahh ta inwencja twórcza, walniesz hasztag i jesteś nastoletnim "Bogiem". Tyle wie się o życiu przez hasztagi, tak bardzo one dużo wnoszą, tak bardzo ślepe podążanie za tłumem - mój kochany raper wrzucił hasztag, więc będę taki sam i wrzucę je gdzie tylko mogę chociaż gówno znaczą, a rapera zmienię za miesiąc, a potem poopowiadam, że od zawsze go słucham ;') serdeczna łezka w oku, trochę oryginalności małe myszunie :-) (-:

Ja oczywiście nikogo nie obrażam, ani do nikogo się nie dopieprzam, skojarzyło mi się i tak sobie napisałem, a to jest dział dla obłąkanych :___)

Zapomniałem dodać zajebistej emotki :vvvv :vv :v :v :v ;vv ;v :V, która również jest tak serdecznie oryginalna, że 3/4 ludzi używających jej nie ma zielonego pojęcia co ona oznacza Uśmiech No ale mój ulubiony twórca jej używa, więc ja też będę

@Autor, polecam zgłosić za spam punktami reputacji i obrazę.
Oryginalnie. Oczko haha
Mover, tak jak wielu jego przyjaciół, egzystuje w brodziku intelektualnym. Na twoim miejscu, zignorował bym jego wypociny. Opisując to, jego językiem... "Szantażysta Jebany".
Hasztag Oszust
#BEKAZTYPA
Pachnie groza