Marinermt2

Pełna wersja: [Just Dance]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Kewlys

[JUST DANCE]
W sumie nie robiłem tutaj jeszcze żadnego tematu i to jest niedopuszczalne.
Jakiś czas temu postanowiłem sobie rodzeństwu zakupić gierke Just Dance 2017.
Chciałem być fajny i zrobić wszystkie tańce na Superstar ale to nie jest takie proste.
Niektóre mi w miarę dobrze szły, a więc postanowiłem zostać sławnym YouTuberem.
Ale to też mi nie wyszło... Dzisiaj podzielę się tutaj swoimi dokonaniami w pocie czoła.
Niektórym się już chwaliłem ale niech cały serwer wie jakiego ma tancerza przy sobie.

Raz grałem w to na imprezie. Impreza jak to impreza, poniosło Nas i tańczyliśmy w parach.
Ze znajomym wybraliśmy sobie piosenkę z Dirty Densing i przez finałowy krok rozbiliśmy żyrandol.
[Obrazek: 1sg495oe7rkl.png]

Ładnie wywijasz Sylwuś.
Noo w końcu! Dobry talent nie powinien się ukrywać. ;x

Kewlys

(06-03-2017, 11:38 PM)Shaji napisał(a): [ -> ]Raz grałem w to na imprezie. Impreza jak to impreza, poniosło Nas i tańczyliśmy w parach.
Ze znajomym wybraliśmy sobie piosenkę z Dirty Densing i przez finałowy krok rozbiliśmy żyrandol.
[Obrazek: 1sg495oe7rkl.png]

Ładnie wywijasz Sylwuś.

Ja tam ogółem ze wspólnych tańczyłem z bratem Gangnam Style / Don’t Worry głównie ale wstyd mi było to nagrywać - nie jest na moim poziomie. xD A samemu duet niezbyt fajnie wygląda i praktycznie same "babskie piosenki" mi zostały chociaż osobiście wszystkie z nich lubię.

Unknown ツ ツ シ

PIĘKNIE *.*
Zawsze chciałam mieć Just Dance, a skończyło się na Dance Central, które już mi się znudziło :c

Kewlys

(06-04-2017, 03:55 AM)Werka napisał(a): [ -> ]Zawsze chciałam mieć Just Dance, a skończyło się na Dance Central, które już mi się znudziło :c

Werka tancerka i gra w berka bez berserka. Smutny

Moriendi

Hahaha świetne ! Duży uśmiech
Ja bym dała radę zatańczyć tak, ale tylko pod wpływem %% XD

Kewlys

(06-11-2017, 08:55 PM)Moriendi napisał(a): [ -> ]Hahaha świetne ! Duży uśmiech
Ja bym dała radę zatańczyć tak, ale tylko pod wpływem %% XD

Uwierz mi, że w tym cholerstwie starczy dać rękę za nisko/wysoko/daleko od ciała i już Ci łapie "ok" albo w ewentualności "good". Wywracanie oczami To nie wiem czy na ‰ byś nie miała trybu hardcore. xD

Kewlys

W sumie to mi się nudziło i postanowiłem podensować,
a skoro tak się powyżej podobało to postanowiłem to nagrać.

Ogółem to nie mam dziewczyny, a mój prorok woli jakieś lejdisy. Zły - jestem do wzięcia. Smutny
Więc macie duet o tańcu nieistniejącej dziewczyny w którym jest jedna osoba i to nie dziewczyna. O matko

Stron: 1 2 3