Ocena wątku:
[CHUNJO] SPOKOJNI
Nie przekonuje Cie prawda?
Spina z moverem pod dt 3:0 po skonczonej walce tekst " plebsiku" SSy moze chcesz? Uśmiech

Ja chce sie pobawic na tym serwerze a nie cos osiagnac czy udowodnic Oczko ALe bicie mnie w 4 czy tez obrazy w moja strone to nie zabawa Oczko I ty mi kurwa powiesz ze to ja zbyt powaznie do gry podchodze? Duży uśmiech
Odpowiedz
Czemu już się unosisz? Nie byłam przy tym, więc nie wiem co tam się wydarzyło i nie piszę tutaj po to, by bronić reputacji swojej gildii. SS'y są zbędne, bo i tak w sumie zlewam na to, co on pisał, my nie mówimy mu, co ma pisać i jak ma się zachowywać, bo to jego indywidualna sprawa.
Ta gildia nie składa się tylko z dwóch osób, proszę zapamiętać. Uśmiech
[Obrazek: tumblr_nj5k50IBBf1titzlso1_400.gif]
figlvrnv
SPOKOJNI
Odpowiedz
Unosze sie bo napisalem kurwa? Polska taki kraj ze bez kurwa nie zadziala Oczko Zdaje sobie sprawe ze znajde w tej gildi jakies ogarniete osoby , pisze jednak o tych ktorych spotkalem i mnie nie porazili ani intelektem ani zachowaniem ani caloksztaltem ;d
Odpowiedz
Tak, dla mnie używanie wulgaryzmów to unoszenie się.
No cóż, nikt nie jest taki sam. Oczko
figlvrnv
SPOKOJNI
Odpowiedz
Ja tam w pracy chujuje kurwuje i pierdole i wcale sie nie unosze Oczko

Podsumowujac ja gildi nie polecam. Ciezko sie z wami dogadac bo wszystko wiecie najlepiej . Obrazacie innych graczy , potraficie nawet plakac do wp ze uzywa rozpro , ale bic w 4 to mozecie . Dziekuje dowidzenia.
Odpowiedz
Każdy inaczej odbiera zachowania ludzi. Uśmiech
ObrażaMY, wieMY, potrafiMY. Wrzucaj wszystkich do jednego worka, tak najlepiej. ;d
figlvrnv
SPOKOJNI
Odpowiedz
Może nie dogadujesz się z kilkoma osobami, ale gildię prowadzę głównie ja i jakoś nie pisałeś do mnie nigdy o nic, więc "dogadywanie się" zależy w pewnym stopniu do mnie. Każdy ma swoje zdanie co do innych spraw i każdy wie coś innego na dany temat (może więcej wie, może nie). Nie osądzaj całej gildii, jak nie znasz wszystkich członków, gdy znasz tylko z niej kilka osób. W całej gildii jest 45 osób więc to sporo,żeby na podstawie Tych osób, z którymi jesteś skłócony, tak pisać, czyż nie?
Odpowiedz
Piszesz,że nie jesteś spinacz a co w tym momencie reprezentujesz ? Gorzkie Żale Uśmiech chłopie wygrałeś pod dt swietnie Uśmiech możesz odebrać " złote gacie" od Octavia Uśmiech daj na luz i przestań bluznic Uśmiech
Odpowiedz
@SnakeDevil

Widać że boli jak Cię gnoje w jinno, so sad. Duży uśmiech

Ps.Kieruj informację z problemami do mnie, albo załóż dyskusję o mnie, a nie do gildii, której jestem członkiem dopiero jeden dzień.

Ps2. [Obrazek: sownik-ortograficzny_76256.jpg]

Smile for all them haters.

Odpowiedz
gmajster nagroda do odbioru kiedy?
Patrykovski who are you ?
Co do ps.2 nie znalazlem ortow aby bledy skladniowe ale z debilami trzeba pisac jak idiota ;d
Jak juz pisalem oceniam gildie po ich czlonkach nie po nazwie fakt nie znam wszystkich ale skoro znalazlem 4-5 kretynow to i zapewne znajde tych 30 wiecej ;d
Tematu nie musze zakladac o nikim bo nie znalalem nikogo wartego takiego wielkiego poswiecenia.
Moriendi fakt z toba nie pisalem nigdy . Ale jednak znalazles/as sie w grupie 4-5 bijacych mnie ludzi ;d
Wydawalo mi sie ze temat jest po to zebym sobie kurwa mogl napisac swoje zdanie o was to tez macie moje wypociny Oczko
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości