Ocena wątku:
[CHUNJO] SPOKOJNI
Jaka jest różnica między "spinaczami" ze Spokojnych, a tymi z WildWest? Bo tego w sumie nie wiem.
Jak dla mnie to w gildii Moriendi nie ma żadnego porywczego osobnika. Przynajmniej porównując z tym co się dzieje u wytrysków.
Nie będę ukrywał, bo u Spokojnych też są tacy, których nie polecam (np. Radykalny ze względu na swoją płytkość myśli przewodniej), a u WildWest odwrotnie proporcjonalny jest np. Alone, z którym nie tylko mogłem pogadać jak i potrenować. Bez żadnych zobowiązań. Nie chcę porównywać, bo twór Karoliny jest już stałą częścią Marinera (przecież to jedna z najstarszych gildii), a to co zrobił wytrysk to po prostu jakaś tam "zgrana" ekipa, ale już bez przesady.
Spokojni serio wydają mi się...Spokojni. I JA TO SZANUJĘ, przynajmniej na krótką metę. Bo jestem humorystyczny.

Tak czy siak. Bo w sumie pewnie nikt nie wie o co mi chodzi (xD). Spokojnych polecam.
Spokojni=trwałość. Spokojni=Pewność. Jak wszystko, ma plusy i minusy...ale tych pierwszych jest zdecydowanie więcej. Uśmiech
Odpowiedz
Gram tu krótko, ale wiedza na temat statystyki mówi mi, że w każdej gildii jest taki sam procent obłąkanych, porządnych, pieniaczy i fantastycznych ludzi. Przykro jednak, gdy z powodu paru wypadków z paroma osobnikami, obrywać musi reputacja cała gildia, a wraz z nią członkowie, którzy z danym tematem nic wspólnego nie mają.
Odpowiedz
Ja tam polecam;P
[Obrazek: 29nt15u.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości