Ocena wątku:
[SHINSOO] Alcatras32
Gwiazdka 
Come Back!...
Alcatras32

Krótka Historyjka:
Wszystko rozpoczęło się i nabrało kolorów gdy wiki napisała do mnie,że zaczyna zbierać squad do gildii.
Postanowiłem użyczyć jej do pomocy swoich rąk i nabytego doświadczenia,które po pewnym czasie przełożyło by się w udany debiut początkujących.
Pierw nasze zdania były lekko podzielone,każdy miał swoją własną wizję idealnej gildii, lecz postanowiłem zdać się na swój rozsądek i zaufałem całkowicie pomysłom wiki na jej gildię.
Na początku było ciężko,ale z czasem uzbieraliśmy pewną grupkę ludzi,którzy na moje oko są dość interesującymi graczami.

Mam nadzieję,że ta krótka historyjka was nie odstrasza i was tylko zmotywuje/zachęci do wstąpienia w nasze szeregi.

Nick założyciela: wiki125

Nicki zastępców: Wiki121

Królestwo: Shinsoo

Rekrutacja: ON

Wymagania:
Poziom postaci coś około 200; EQ minimum 190,ale może też być 160 gdy gracz je rozwija dalej(na większy poziom);Kultura słowna(nie chcemy sb ubliżać w gildii).

Co oferujemy?:
Przede wszystkim dobrą zabawę,stabilność. Dodatkowo jakieś wypady do innych królestw,braterska pomoc w razie ewentualnych kłopotów na spotach(odbijanie spotów),w miarę naszych możliwości też i pomoc w EQ lub wskazanie odpowiedniego celu/kierunku w dążeniu do perfekcji nad własnymi umiejętnościami(...).

Jak długo gildia funkcjonuje ?:
Dobre pytanie...,na które tylko liderka zna odpowiedź(więc niech to pozostanie naszą słodką tajemnicą).

Autor prezki: NoFun
Prezka wykonana na prośbę Wiki...

Załączone pliki Miniatury

Postać główna: NoFun / FlashPow3R
Drop: Alternativ
Gildia: Dezerterzy-PRZERWA
Gildia: SpustNaBiust-ON
Gildia: SkyRex-ON
Gildia: LaVende-OF

Odpowiedz
Zaaapraaszamy Uśmiech) !
Odpowiedz
Polecam tylko ze względu na NoFun'a. Na jednym ze zdj widziałem chyba ElSolek'a, który mi kiedyś ukradł zbroje 254 ale nie ważne. Wiki pff kozaczą we 2 i ledwo dają rade. ^^ Nie będę dalej pisał bo nie chce nikogo urazić mimo tego, że to jest czysta prawda. Jedyna osoba, którą lubię z tej gildi to NoFun i dlatego polecam. Uśmiech
I am Shay Patrick Cormac. May the father of understanding guide us all.

CHWAŁA WIELKIEMU KEWLYSOWI.
Odpowiedz
Trochę pokręcone jak Ty sam Mateuszu,ale podobają mi się kolorki i staranność wykonania.Życzę powodzenia w rozwoju gildii.Uśmiech
Odpowiedz
Polecam ponieważ zastępcą jest NoFun z którym można pogadać.Powodzenia w rozwoju gildii !!! Uśmiech
Arizon szaman smok 250 + OFF !!
ArizonS2 szaman smok 254+ ON !

[Obrazek: article?img_id=28363020&t=1450872036513&width=716]
Odpowiedz
Polecam gildie, Siebie też.

Przez tą prezke coś mi się porypało w oczy od tych kolorków. Duży uśmiech
Moja pierwsza prezka od *uj wie ilu lat. Proszę o wyrozumiałość....! Uśmiech

PS.: ElSolek nie należy do naszej gildii,jedynie wtrynił się na SS'a-za moim pozwoleniem.
Nie rozumiem twoich zarzutów "Wodka" odnośnie gildii,o ile dobrze zrozumiałem twój przekaz/rozumowanie.
Poza tym jeśli nawet coś takiego miało miejsce to w końcu jest to nadal gra...
Normalną sytuacją jest gdy biją się 4osb na 1 ,więc jaki masz problem 2 na 1>???

///Bez obrazy Wodka.
Postać główna: NoFun / FlashPow3R
Drop: Alternativ
Gildia: Dezerterzy-PRZERWA
Gildia: SpustNaBiust-ON
Gildia: SkyRex-ON
Gildia: LaVende-OF

Odpowiedz
Polecam.
Odpowiedz
Polecam!!!
AmEasT
Odpowiedz
Polecam ze względu na Mateusza,
powodzonka Oczko
[Obrazek: n4xufb.jpg]
Odpowiedz
Gdyby wódka nie zrobił gildii pewnie sam bym był liderem Alcatras. Polecam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości