Ocena wątku:
[SHINSOO] Alcatras32
Powodzenia w rozwoju życzy gildia TopGamers
Odpowiedz
raczej jeden ss nic jeszcze takiego nie wnosi.
UM-255 ON
SKLEJKA-254 ON
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Dzisiaj w okolicach godziny 14 jeden z członków z Alcatras wychwalał się jak to on nie pokonuje Aurum - oczywiście nikogo z gildii Aurum nie było.
Natomiast wieczorem gdy Alcatras biło się z Aurum owy gracz wolał bić się pod depo z 90 lvl'ami.
Myślę że jednak coś udowadnia ten ss.
Clonn świadkiem pierwszej sytuacji.
Odpowiedz
no teraz już więcej da sie zrozumieć Język
UM-255 ON
SKLEJKA-254 ON
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Gildia z wyjątkiem kilku moich znajomych którzy powoli opuszczają ich szeregi to banda typowych dla serwera imbecyli także nie ma się co dziwić.
POSTAĆ:
Badzia - Wojownik 255

GILDIA:
SPOKOJNI
Odpowiedz
Myślałem, że Alcatras jest inny, a moim zdaniem reprezentujecie taki sam poziom jak Aurum, także raczej poziom na minusie, no cóż człowiek omylny mogłem się pomylić Uśmiech NIE POLECAM siemandero.
[Obrazek: di7jff.jpg]
Madmenn OFF
Git Malina Chleb Wędlina ~ UMka
Odpowiedz
(09-17-2016, 05:00 PM)Clonn napisał(a): Myślałem, że Alcatras jest inny, a moim zdaniem reprezentujecie taki sam poziom jak Aurum, także raczej poziom na minusie, no cóż człowiek omylny mogłem się pomylić Uśmiech NIE POLECAM siemandero.
Taki sam poziom jak Aurum? Ciekawe, szczególnie, że pisze to niż intelektualny. Tyś widział nasz poziom.
Odpowiedz
"Clonn" byłeś kiedyś w gildii(aktualnej),że piszesz głupoty o podobieństach...? Sam nie wrzuciłbym Aurum i Alcatras do jednego worka-to nie ten sam poziom...
Prawda,są u nas pojedyncze przypadki "jednostrzałowców",ale to naogół nowi w gildii i wypytywanie ich o ambicje związane z naszym zespołem gildyjnym i ich nieracjonalne wypowiedzi(...)mijają się z waszym i naszym celem...
"Lodovka" już tak się nie wysilaj z tymi "ss" bo ci ciśnienie skoczy i stanie się nieszczęście. Duży uśmiech

PS.:By wypowiedzi członków pod publikę o sprawach gildii miały większy sens muszą być poparte większością głosów jej członków,a przynajmniej jej lidera.-wtem nie będzie szans na niespójności! Uśmiech
Pozdrawiam tych którzy myślą podobnie jak ja na ten temat. ^_^
Postać główna: NoFun / FlashPow3R
Drop: Alternativ
Gildia: Dezerterzy-PRZERWA
Gildia: SpustNaBiust-ON
Gildia: SkyRex-ON
Gildia: LaVende-OF

Odpowiedz
Polecam ^^
Odpowiedz
Najwidoczniej wrzuciłbym Was do jednego woreczka, jesteście żałośni dokładnie jak oni nie widzę różnic między Wami, a Aurumowcami ^^. Jedno i to samo połączcie się bo pasujecie do siebie jak ulał.
[Obrazek: di7jff.jpg]
Madmenn OFF
Git Malina Chleb Wędlina ~ UMka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości