Ocena wątku:
Problem z młodzieńczym trądzikiem
Witam Was Wszystkich bardzo serdecznie.
Tematycznie bardzo odbiegam od forum, ale siedzę tutaj, więc wykorzystam to, że jest tu sporo fajnych, młodych osób.
Może ktoś z Was borykał się z problemem trądziku?
Ja już sobie nie radzę. Siedzę wciąż przed kompem, bo nie chcę wyjść z domu. Byłem u dermatologa, ale mi nie pomógł.
Ostatnio znalazłem stronę http://pomocdlacery.pl/ jest tam kilka preparatów, ale czy ktoś korzystał z któregoś i by ocenił?

A może ktoś z Was używał czegoś innego?

Szukam jakiejkolwiek pomocy....
Odpowiedz
Wszystko zależy, czy masz cerę suchą czy przetłuszczającą się. Jeśli masz suchą to powinno się ją nawilżać, jeśli przetłuszczającą to wysuszać. Dobór kosmetyków, czy leków powinien ustalić indywidualnie dermatolog, bo tutaj nie ma od tego ekspertów. Jeśli jesteś mężczyzną to w wieku podanym w profilu nie powinny już tak buzować hormony, więc i walka byłaby łatwiejsza bo na miejsce starych nie pojawiałyby się nowe, jeśli kobietą to przed i podczas miesiączki najpewniej jest tylko gorzej i tutaj to ja Ci nie pomogę.
Na pewno nawyki żywieniowe i higiena są kluczowym czynnikiem i to powie każdy, między innymi powinno unikać się potraw ostrych i fast-foodów oraz nadmiernej ilości słodyczy. Co do higieny chodzi tutaj głównie o wyciskanie, bo jeśli wyciśniesz i zostawisz sobie to tak o to pojawiają się w miejsce jednego trzy kolejne. Osobiście powiem Ci, że jeśli nie będzie zastosowania w diecie i higienie, to używanie preparatów będzie jak walka z wiatrakami.
Odpowiedz
Kefflyss dobrze gada ! Polać mu ! ;3
DeeJeyBili~ Woj/Mental/Jinno/99lv

Pozdrawiam:
-303/Clonn
-Eisenfaust
-UM/Sklejka
-Sloneczqo/Keroina
-Practical
-HozensennN
-Colorado
i resztę moich wspólników ! ^^ Kocham Was Mordy :3
Odpowiedz
Nawilżaj skóre polecam krem Nivea czy jak to sie pisze xd
I am Shay Patrick Cormac. May the father of understanding guide us all.

CHWAŁA WIELKIEMU KEWLYSOWI.
Odpowiedz
tez mialam podobny problem, jak to przy dojrzewaniu i z całego trądziku wyleczyły mnie tabletki Visaxinum, sam smak tego w ciul ohydny, ale meega skuteczne Duży uśmiech
UM-255 ON
SKLEJKA-254 ON
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Ja tam tego nie mam i nie miałem xd
Odpowiedz
to widocznie jestes przed dojrzewaniem xd
UM-255 ON
SKLEJKA-254 ON
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Weź PermenKing.

Odpowiedz
Po Braweranie masz na zawołanie xD...
POSTAĆ:
Badzia - Wojownik 255

GILDIA:
SPOKOJNI
Odpowiedz
Hahahahahaha xD

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości