Ocena wątku:
Masz Problem z Lagami? Wywala cię z M1 CH1 POMOGĘ CI
Witajcie drodzy gracze zapewne większość z was boryka się z problemem jakim są pytajniki "????????" po wejściu do m1 ch1 lub baaaardzo często was wywala , mam na to sposób który może wam pomóc więc bez owijania w bawełne jedziemy z tym tematem ^^.

Windows XP
Klikamy kolejno Start ---> Uruchom ---> cmd i uruchamiamy za pomocą Administratora.

Kolejna rzeczą to wpisanie linijki
[Uwaga patrz dokładnie na ilość zainstalowanej pamięci ram i stosuj się do poniższych]
2 GB----> /2GB/USERVA=1800
3GB---> /3GB /USERVA=2800
4GB---> /4GB/USERVA=3200
6GB--->/6GB/USERVA=3500

Windows 7/8/10
Klikamy kolejno Start----> Wyszukujemy cmd i prawym uruchamiamy za pomocą Administratora

kopiujemy linijke bcdedit /set IncreaseUserVA 2800 Lub 2900

Tyle ode mnie Uśmiech pozdrawiam i jeśli pomogłem daj ++++ Uśmiech
[Obrazek: 52dc239ffda02ad2med.png]
Odpowiedz
Nic nowego.
Odpowiedz
To już jest w poradnikach
[Obrazek: 6Sh8csf.gif]
Odpowiedz
Masz problem z lagami? Nie graj
Masz problem z lagami? Zmień kompa...
sexiCzikaX3
Knightcik                           

KrolowaMonia
IdealiSieren
       Serce
Odpowiedz
A to Ci nowość
Odpowiedz
Chciał dobrze to nikt go nie docenił? Smutny
Don't cry because it's over.

Smile because it happened.

[Obrazek: 30bzcsw.jpg]
Odpowiedz
Tribko życie robię to dla tych co po prostu o tym nie wiedzą Oczko a takie komentarze mam głęboko w nosie. Jeszcze raz pozdrawiam tych którym potrafiłem pomóc , jeśli na trafie w grze na kolejne problemy chętnie postaram się to rozwiązać
PS: Masz problem z lagami??? zmień kompa/nie graj - Masz dobry sprzęt? podziekuj rodzicą Uśmiech

PS2 : Jest w poradnikach - przeszukałem całe forum i nawet 1 wzmianki o tym nie ma

ps3: ale nowość - nie nowość jesli ktoś zna wgl zasady działania Microsoft visual C++ Runtime Error i sytuacje zwiazana z Pixel Shader wiedziałeś? czego nie napisałeś.

Drodzy Gracze Przypominam Że jest To Poradnik Dla Tych Którzy Mają Problem I Nie Wiedzą Jak Go Rozwiązać . Pozdrawiam raz jeszcze wszystkich Uśmiech

Nigdy nie rezygnuj z tego co chcesz naprawdę w życiu robić. Osoba z wielkimi marzeniami jest potężniejsza niż osoba posiadająca same suche fakty.
Odpowiedz
Ej ej danio wypraszam sobie Duży uśmiech ja gram na tak starym mamucie ze pewnie starszy od Ciebie jest xD i jedyne lagi jakie występują to ze strony neta Duży uśmiech
I sie nie spinaj bo moja wypowiedź miala byc odebrana jako żartobliwa Duży uśmiech
sexiCzikaX3
Knightcik                           

KrolowaMonia
IdealiSieren
       Serce
Odpowiedz
Tu jest ten post o którym wspominałem
http://forum.marinermt2.pl/showthread.php?tid=11260
[Obrazek: 6Sh8csf.gif]
Odpowiedz
Pałerek to co własnie jest w tamtym poście to czyszczenie rejestru nic po za tym które właściwie nic nie dają po za nowym wpisem w rejestrze . Mój sposób ma na celu poprawienia wydajności kart graficznych a przede wszystkim tych co macie w swoich laptopach tzc zintegrowane seria typu Intel HD Graphic gdzie fabrycznie są ograniczone do jakieś ilości fps Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości