Ocena wątku:
Wymierzona kara.
Dokładnie jak up.
(03-05-2018, 12:32 AM)Tex napisał(a): Osoby bezstronne twierdzą inaczej!
wierze w swoje racje
co nie znaczy ze mam racje. right?
[Obrazek: axl0ueR.gif]
Na 200 typa co codziennie przewija sie przez m1
rzadko uswiadczam tak szybkich palcow, poki co pamietam tylko jeden przypadek
nie tak dawno emerytowany biznesman. (sarmat)
tak samo wierze w to ze gdyby nie robil z kazdego wroga to tez by posiadal tu swoja linie obrony.
i to co twierdza osoby bezstronne czy tez stronne nie gra tu zadnej roli #trust
[Obrazek: Roi5J2P.gif]
Tęsknię za sarmatem :/
[Obrazek: tumblr_pplu3zSi841xy4c5qo1_500.gif]
No przecież cały post jest linią obrony, więc.. nie rozumiem o co Ci chodzi.
Sarmat miał udowodnione autopoty po tym, jak pisał z jednego konta "ogłoszenie parafialne", a na drugim stał poza kołem i dostawał lanie afk (gdzie potki chodziły). Tego nie idzie tak łatwo i szybko stwierdzić. Jeżeli Moriendi oceniła po tym filmie, to znaczy, że jest nieobiektywna. Jeżeli zauważyła to wcześniej (czego nie wiemy), to ten film był tylko dodatkiem.
Moja reakcja też była zbyt wczesna.
W skrócie, dajmy się wypowiedzieć obu stronom, zanim ocenimy.
MORIENDI? Uśmiech
(03-05-2018, 02:21 AM)KURDEBELE napisał(a): No przecież cały post jest linią obrony, więc.. nie rozumiem o co Ci chodzi.
Sarmat miał udowodnione autopoty po tym, jak pisał z jednego konta "ogłoszenie parafialne", a na drugim stał poza kołem i dostawał lanie afk (gdzie potki chodziły). Tego nie idzie tak łatwo i szybko stwierdzić. Jeżeli Moriendi oceniła po tym filmie, to znaczy, że jest nieobiektywna. Jeżeli zauważyła to wcześniej (czego nie wiemy), to ten film był tylko dodatkiem.
MORIENDI? Uśmiech
Może nie dajmy się wypowiedzieć obu stroną tylko raczej, nie stójmy po żadnej z obu stron. Uśmiech
(03-05-2018, 02:23 AM)LodowkaV2 napisał(a):
(03-05-2018, 02:21 AM)KURDEBELE napisał(a): No przecież cały post jest linią obrony, więc.. nie rozumiem o co Ci chodzi.
MORIENDI? Uśmiech
Może nie dajmy się wypowiedzieć obu stroną tylko raczej, nie stójmy po żadnej z obu stron. Uśmiech
co? xD
1. Epicko... połowa serwera, siedzi i ogląda 12-13 sekundowy filmik, kilka godzin i bawi się w ekspertów czy uj wie co jeszcze xD Nie przestajecie mnie zaskakiwać! Brawo.
2. Bany za spam... Na przyszłość, to bezpieczniej takie tematy umieszczać, w tym dziale:
http://forum.marinermt2.pl/forumdisplay.php?fid=53
3. Sprawa, waszego bólu dupska, ''bo ktoś dostał GM'a i nie byłem to ja... więc jedziemy z teoriami spiskowymi itd.'' Wyjaśnię, to jeden jedyny raz, później będę banował, więc albo to zrozumiecie, albo z miejsca, idźcie zmienić serwer. Podsumowanie aktywności [M]Moriendi czyli, że Murzyna od momentu przekazania passów, do konta GM:

[Obrazek: zMYHRH8.png]

Czas gry: 16h 11min
Konto, z GM zostało przekazane: 21.02.2018

Od czasu gry, odejmijmy:
- Klasowy Turniej PvP 24.02.2018 - Ok 3h
- Klasowy Turniej PvP 25.02.2018 - Ok 3h
- 3x Konkurs OX (Który oczywiście nadzorowałem, pisałem co kiedy ma dać itd.) - Łacznie ok 3-4h

[Obrazek: 800sWDI.png]

Daje nam to: 9-10h, spędzonych w grze, dosłownie pod moim nadzorem...
Zostaje 6-7h w grze, kiedy mnie nie było na serwerze. Przypominam, że GM został przekazany 21.02.2018. W ciągu 2 tyg.
6-7h, na postaci GM, no faktycznie w uj czasu, żeby kombinować, siać ferment itd. Brawo Wy!
Na prywatnej postaci, też siedzi tyle co nic...

Teraz, po prostu HIT przez 2 tyg, Murzyn użył, 132 komendy, po odjęciu
''/n [Konkurs OX 100+LvL...'' zostało ich aż 14:

[Obrazek: sRbOGrv.png]

Przy okazji usuwania ''/n [Konkurs OX 100+LvL...'', mogłem coś wyebać
ale nic nadzwyczajnego, pewnie jakieś /dc, /go...

NO TAK SIĘ BAWI TYM DŻIEMEM, ŻE NO KURŁA MAĆ! xD
Logi komend, mówią same za siebie, Murzyn jest na odpowiednim stanowisku, 0 zbędnej zabawy.
Podejrzewam, że 99% osób z tego serwera, gdyby dostało gm'a, to po paru h logi komend, ''zapchałyby serwer''.
W momencie kiedy informowałem, że na serwerze pojawił się Murzyn, napisałem, że nie bd robił nic, bez mojej wiedzy
i tak właśnie jest, więc nie wiem, po co Wy tracicie czas, na jakieś gównoburze.

Co do banowania, patrz pkt. 4.

[PS] I tak, dostała rangę Ciapatego, bo wymieniamy się fotkami, cyckuf, siurkuf itd. możecie tylko zazdrościć.
Widzisz Łogier, wysłałbyś wtedy tego siura, to Ty byś był moim Murzyniątkiem <3
Co do bana, to też tak hop-siup, na Murzyna nie naskakujcie, bo ja bardzo dobrze o wszystkim wiem...

[Obrazek: TnlckqJ.png]

Tutaj dostałem informacje o zgłoszeniu, a że nie miałem czasu, nie chciało
mi się... zresztą nieistotne, to na ''szybkiego'' obejrzałem nagranie i wydałem
polecenie: ZBANUJ GNOJA!
*To ''Rób co chcesz x D'' oczywiście, żart.
(Wam trzeba jak dzieciom tłumaczyć, to od razu piszę.)

[Obrazek: 800sWDI.png]

W trakcie OX, dostałem informacje, żebym sprawdził nagranie,
bo jest jakaś afera, że lag itd.

Teraz, możecie wszyscy iść i ładnie przeprosić Murzyna, za te wszystkie niemiłe słowa,
skierowane w jej osobę... Mnie, za stracony czas...
A Tex'a, za to, że zamiast zająć się jego sprawą, muszę tutaj siedzieć
i tłumaczyć coś, co od początku było jasne.
Zajebiście mu pomogliście BRAWO! xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości