Ocena wątku:
Prezentacja Filmowa gildii WildWest !
Polecam tą gildie Uśmiech Kiedyś też źle na ich temat myślałem ale będąc tam jakiś czas zmieniłem zdanie. Miła atmosfera Uśmiech
Odpowiedz
3 x NIE

ban za spam mile widziany ...
Tequondo - Pretensja - ConorMGregor

Odpowiedz
Polecam i zapraszam ! <3
︻x芫══──
__ ηυмвєя_σηє __ !

Odpowiedz
Polecam
Odpowiedz
Polecam ^^
[Obrazek: wc00vl.png]
Odpowiedz
Polecam i ZAPRASZAM
Odpowiedz
Zapraszamy
Odpowiedz
Tak jak napisałem w poprzednim komentarzu:
WildWest to idealny przykład co bite w szkole gówniaki robią w czasie wolnym po zajęciach.
W metinowym świecie, w którym wreszcie mają możliwość odegrać się na innych, wraz z internetowymi kolegami zaczepiają, obrażają, prowokują i tłuką grupowo innych.
Toksyczne wypierdki pospolite, bo tak zwykłem nazywać tą wypaczoną bandę wrzodów na tyłku marinera, pod dowództwem gościa, który sam siebie wyjaśnia w nicku, odbiorą Ci przyjemność z grania na tym serwerze.
Masz pvp w m1 i nagle wpierdzieli ci się ktoś pod flagą chunjo? To musi być WildWest.
Afkujesz pod drzewkiem, bo bierzesz łyk herbaty i nagle wpada 3 wojów body? To WildWest.
Rozmawiasz z szamanką, bo chcesz wyrwać ją na długi miecz i słyszysz "ut*aj pi*de ku*wo"? To WildWest.

Jesteś nowym graczem? Masz dwa wyjścia:
1) Zaczynać z czystą kartką i budować swoją potęgę, aby Twój nick siał grozę i był rozpoznawalny dla innych, lub..
2) Dołączyć do hordy walecznego CumShocika (O matko), już na starcie mieć pod górkę i być wrogiem (prawie) każdego.
Wybór należy do Ciebie.

NIE POLECAM, nie pozdrawiam.
Odpowiedz
Ma rację.
Byłam bita w szkole, codziennie zabierali mi kanapki.

Moje życie odmieniło się gdy dołączyłam do hordy Cumshocika i nareszcie mogę z pełną swobodą odreagować w metinowym świecie bijąc normixów pod depo!

Pozdrawiam wszystkich Zawstydzony
Ci co wiedzą swoje, siedzą cicho
Wartość słów tych co krzyczą głośno - żadna.

S4LEM

Draconi
Odpowiedz
(04-25-2018, 02:00 PM)NaNa napisał(a): Ma rację.
Byłam bita w szkole, codziennie zabierali mi kanapki.

Moje życie odmieniło się gdy dołączyłam do hordy Cumshocika i nareszcie mogę z pełną swobodą odreagować w metinowym świecie bijąc normixów pod depo!

Pozdrawiam wszystkich Zawstydzony
Dokladnie tak! XD
[Obrazek: ade86d39554d.jpg]

Marsh - ON
MarshallLaw- ON
LemmeFreak- ON
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości