Ocena wątku:
[Jinno]WildCompany
Znamy się ? Chyba nie, to na chuj się wpierdalasz ?
Meter sura 255lvl-OFF
[Obrazek: FW8LJ7k.png]]

Odpowiedz
(05-11-2018, 07:04 PM)lVIPlTheBoss napisał(a): WildWest .... Kazdy oprocz waszych członków (nie licząc psów latających za wami i liżących dupe) w gildii nie ma do was grama szacunku Uśmiech taka jest prawda , kazdy na was pluje . Odnosząc się do "lepsza ekipa" chodziło mi , że nasza ekipa to ekipa i nie patrzymy koniecznie na eq , w porównaniu do was. Przytoczę Wam sytuację Wojna gdzie miało być np. 15 vs 15 , a wy jak zaczynacie przegrywać co sie dzieje ? Duży uśmiech wchodzi was 25 vs 15 , nie jedna była taka sytuacja już nie skomentuje waszego chamstwa , braku kultury , słownictwa , wyzywania , obrażania i braku szacunku do jakiego kolwiek gracza który nie jest po waszej stronie . Apropo naszej nazwy , to ma całkiem inne znaczenie niż wasze no , ale jak ktoś nie umie kompletnie angielskiego i nie rozróżnia no to trudno , nie będziemy się przejmować waszymi głupimi tekstami Język ( Oczywiście z WildWest też, są wyjątki osób które lubie i oni dobrze wiedzą o kim mówie , więc nie będę wymieniał )
Pozdrawiam Uśmiech ^.^
Edit* Chciałem podkreślić , że lider zachowuje się w miarę przyzwoicie , bardziej chodziło mi o członków Uśmiech
brak mi słów do ciebie typie zaczynasz czy wracasz na serwer słychasz jebanych farmazonów typie i powtarzasz jak piepszony dyktafon idz ty się jebnij człowieku gówno o nas wiesz tylko słuchasz bzdur,które są wyssane z palca Duży uśmiech patrzymy na eq a to nowość o wojnie też gówno typie wiesz nie wiesz co się działo i o żadnej naszej wojnie gówno wiesz także doinformuj się bardziej i konkretniej jak było a nie słuchaj bzdur,które są pisane na serwie dalej nie polecam i dalej czekam na wojenke z wami szybciutko dostaniecie bęcki i usiądziecie grzecznie na dupie bo nie znasz nas a pyszczysz głośno Duży uśmiech
XCumShocikX -ON Gildia WildWest Diabeł
laz - ON Gildia WildWest
Siuberek-ON
Zakaz kopiowania/przerabiania
[Obrazek: JqxcoYU.jpg]
Odpowiedz
„Chciałem podkreślić , że lider zachowuje się w miarę przyzwoicie , bardziej chodziło mi o członków Uśmiech”
vs
„powtarzasz jak piepszony dyktafon idz ty się jebnij człowieku gówno o nas wiesz tylko słuchasz bzdur,które są wyssane z palca” - odp. lidera

Ja tylko to tutaj zostawię. Pozdrawiam. Powodzenia w rozwoju i zwalczaniu niedorozwojów.
Odpowiedz
wytrysk to ze z cb tępa dzida to prawie każdy wiedział ale żeby obrażać jedną z nielicznych osoby ktore o tobie normalnie gadają to już szczyt idiotyzmu Duży uśmiech
Meter sura 255lvl-OFF
[Obrazek: FW8LJ7k.png]]

Odpowiedz
NARESZCIE ktoś zrozumiał, o co mi chodziło od początku , leci repka mordko Uśmiech
[On] - lVIPlTheBoss

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości