Ocena wątku:
[DL]Repair Pack PRO!
(06-02-2018, 12:46 AM)LodowkaV2 napisał(a): Owszem, sztos z tym feniksem.
Robiłem go z myślą o Tobie Dżek... Chociaż nie przywrócę Tobie życia w Titaniku 2. Smutny

(06-02-2018, 12:48 AM)aneis napisał(a): Jej, w końcu! Jeszcze raz: dobra robota! Serce
Bez Ciebie by sobie jeszcze poczekali lub mieliby tylko archiwum. Szczerbol

(06-02-2018, 01:29 AM)xP0W3Rx napisał(a): Mogę śmiało polecić nowego repaira!
Nawet bez dedykowanej emotki! Opera

(06-02-2018, 02:01 AM)KURDEBELE napisał(a): Pewnie i tak mi nie zadziała Uśmiech
HAHAHA HAHAHAHAHA... Ściana

(06-02-2018, 04:10 AM)Alone. napisał(a): Ale przypał , co nie Colorado?
PROSZEM MI TU BEZ PROWOKANCJI... Niezdecydowany

(06-02-2018, 03:04 PM)QuiNos napisał(a): UlalalaDuży uśmiech Robi sie coraz ciekawiej^^
Chociaż to nadal GAY EDITION!? xD

(06-02-2018, 03:25 PM)Foka napisał(a): czyżby koniec z niedawaniem wstać? zdecydowanie na tak Język a co do emotek, to czy można by zaktualizować tę listę? bo ja znam kilka(LENNY, KAPPA), których na liscie nie ma, wiec pewnie są jeszcze jakieś których nie ma na liście. Archiwum PW, pety. Kochamy cię, Kewluś! <3
Ale przecież w Emotikonizatorze na dole są wszystkie te emotki dodane już. Duży uśmiech

(06-02-2018, 07:08 PM)Agronn12345 napisał(a): Zajebista robota znowu <3 Duży uśmiech dobra wersja i polecam xD
Dzięki Kamiś, szkoda że nie złapałem Ciebie do testowania. Plask
Odpowiedz
Kewlysek zayebista robota, co raz to wiecej dzialasz <3
Odpowiedz
@Kewlys W razie czego wiesz gdzie pisać Duży uśmiech Facebook od czegoś jest.
[Obrazek: 8fac354bbf607.gif]
[Obrazek: 456357ef2050c.gif]
"Jeden  Człowiek odmienił Losy wielu setek. ale zapłacił za to wysoką cenę."
Odpowiedz
No wiesz Kewlys czekam dalej na te emotke i na mój kolorek na forum od @Matusza xD
[Obrazek: 6Sh8csf.gif]
Odpowiedz
Jak zawsze zayebiste
Odpowiedz
a może by dodać time-stampy do czatu? czy to by było trudne logistycznie?

UwolnicFoke - OFF
Odpowiedz
(06-06-2018, 03:39 PM)Foka napisał(a): a może by dodać time-stampy do czatu? czy to by było trudne logistycznie?
To by musiało być od strony serwera (i to w kodzie źródłowym), bo w kliencie wysyłałaby to tylko osoba która ma dodatek i wysyłałaby taką godzinę jaką ma ustawioną na komputerze.. więc pewnie niektóre śmieszki by ustawiały sobie jakąś inną. :/
Odpowiedz
Całość wyszła genialnie Duży uśmiech Jedyne co mi nie pasuje, to grafiki logowania. Poza tym to sztosss.
[Obrazek: uxU10IF.png]
Odpowiedz
tak, zgadzam się z przedmówcą, grafiki logowania mogłyby wyjść fajniej. autor napisany białą czcionką w Comic Sansie (!) nie wygląda zbyt estetycznie. Moim zdaniem dodanie efektu winiety, ramki i dyskretnego logo serwera dodałoby trochę smaczku Uśmiech ale rozumiem, że chciałeś przekazac te grafiki w stopniu jak najbardziej niezmienionym

UwolnicFoke - OFF
Odpowiedz
Można zrobić konkurs na najlepiej wyglądające grafiki logowania, tak co by tylko przerobić te, które są w Repair Packu Pro.
[Obrazek: uxU10IF.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości