Ocena wątku:
[DL]Repair Pack PRO!
Owy konkurs był przeprowadzony.
Foka, nie rób z siebie ą ę.
Odpowiedz
(06-09-2018, 06:27 PM)MCR napisał(a): Całość wyszła genialnie Duży uśmiech Jedyne co mi nie pasuje, to grafiki logowania. Poza tym to sztosss.
(06-11-2018, 12:15 AM)Foka napisał(a): tak, zgadzam się z przedmówcą, grafiki logowania mogłyby wyjść fajniej. autor napisany białą czcionką w Comic Sansie (!) nie wygląda zbyt estetycznie. Moim zdaniem dodanie efektu winiety, ramki i dyskretnego logo serwera dodałoby trochę smaczku Uśmiech ale rozumiem, że chciałeś przekazac te grafiki w stopniu jak najbardziej niezmienionym
(06-11-2018, 06:37 PM)MCR napisał(a): Można zrobić konkurs na najlepiej wyglądające grafiki logowania, tak co by tylko przerobić te, które są w Repair Packu Pro.
Czesław miał sobie do aktualizacji sam je podpisać, ja tylko tymczasowo do udostępnienia testów Repaira użyłem właśnie zwyczajnie czcionki Comic Sans. Oczko
Te wszystkie 25 grafik zostanie, żadna nie zostanie usunięta i nic nie będzie tam przerabiane... A nawet jeszcze z 5 dojdzie, jak komuś serio przeszkadzają to pomyślę o wyłączniku.
[Obrazek: 5y6tk3.gif]
Odpowiedz
Kewlys

Pisalem w propozycjach zeby dodac do repairpacku mozliwosc schowania calego hudu oraz "uwolnienia" kamery od postaci ( np. dla mnie uwolnienie byłoby potrzebne do nagrywania fajnych ujec w wolnych/nudnych chwilach). Myslisz ze jest to mozliwe ? Uśmiech
loading...

[Obrazek: 77RUyJS.png]
Odpowiedz
(06-12-2018, 07:58 PM)bartk1342 napisał(a): Kewlys

Pisalem w propozycjach zeby dodac do repairpacku mozliwosc schowania calego hudu oraz "uwolnienia" kamery od postaci ( np. dla mnie uwolnienie byłoby potrzebne do nagrywania fajnych ujec w wolnych/nudnych chwilach). Myslisz ze jest to mozliwe ? Uśmiech
Cześć. Widziałem Twoją propozycję ale przez to, że forum jest popsute aż mi się na nie wchodzić nie chce i temat był już zamknięty. Niezdecydowany
No więc ogółem "Tryb Zdjęciowy" (ukrycie interface, możliwość ukrycia postaci, zmiany pory dnia i inne pierdołki) został planowany już do 2.1
ale skupiłem się na Trybie Feniksa, miał trochę bugów i mi się przeciągnęło... w wersji 2.2 aktualizuję teraz feniksy i zostało mi mało czasu. ;p
Więc prawdopodobnie do 2.3 już stworzę ten tryb do zdjęć/nagrań. Duży uśmiech Tylko z tym uwolnieniem kamery to będzie chyba niemożliwe. Ściana
Odpowiedz
Mówiłem, że on umie wszystko?
Odpowiedz
Szukalem po roznych forach i wiem ze gm ma taka mozliwosc ustawiania kamery w wybranych przez niego miejscach.  Szukalem tez zwyklego moda i wiem ze taka mozliwosc mial hack by kamera. Typowe mody zwiazane z sama kamera byly sprzedawane za $ i nie sa dostepne dla szarego czlowieka xD wiec wiem ze jest taka mozliwosc^^

Do trybu fotograficznego moglbys dodac suwaki predkosci kamery bo ta kamera pod q e r f t g zapierdziela strasznie. Jak znajde filmik gdzie nagrywali prezentacje serwera z taka uwolniona kamera to Ci podesle.

(jezeli stwierdzicie ze to reklama to mozecie zedytowac i usunac - dla mnie to przyklad co mozna by zrobic z taka funkcja) 

https://youtu.be/XNuuEL4xjB8

Dzieki za jakie kolwiek info!
loading...

Odpowiedz
(06-12-2018, 07:24 PM)Kewlys napisał(a): Czesław miał sobie do aktualizacji sam je podpisać, ja tylko tymczasowo do udostępnienia testów Repaira użyłem właśnie zwyczajnie czcionki Comic Sans. Oczko
Te wszystkie 25 grafik zostanie, żadna nie zostanie usunięta i nic nie będzie tam przerabiane... A nawet jeszcze z 5 dojdzie, jak komuś serio przeszkadzają to pomyślę o wyłączniku.
jak komus serio przeszkadzaja to...MAJA kurla PROBLEM 
Ty nie mysl o wylaczniku, tylko polec file archivera i niech sobie sami wrzucaja grafiki
wszystkim nie dogodzisz kewlysie xd
[Obrazek: Roi5J2P.gif]
Odpowiedz
(06-13-2018, 01:39 AM)KURDEBELE napisał(a): Mówiłem, że on umie wszystko?
Serce

(06-13-2018, 09:58 AM)bartk1342 napisał(a): Szukalem po roznych forach i wiem ze gm ma taka mozliwosc ustawiania kamery w wybranych przez niego miejscach.  Szukalem tez zwyklego moda i wiem ze taka mozliwosc mial hack by kamera. Typowe mody zwiazane z sama kamera byly sprzedawane za $ i nie sa dostepne dla szarego czlowieka xD wiec wiem ze jest taka mozliwosc^^

Do trybu fotograficznego moglbys dodac suwaki predkosci kamery bo ta kamera pod q e r f t g zapierdziela strasznie. Jak znajde filmik gdzie nagrywali prezentacje serwera z taka uwolniona kamera to Ci podesle.

(jezeli stwierdzicie ze to reklama to mozecie zedytowac i usunac - dla mnie to przyklad co mozna by zrobic z taka funkcja) 

https://youtu.be/XNuuEL4xjB8

Dzieki za jakie kolwiek info!
Z tym, że nowe serwery mogą pracować na source i działa to nie tylko w kliencie ale też bince (exeku gry) do której tutaj nie masz dostępu.
Na modzie nie ma takiego czegoś jak uwolnienie kamery (co ja kojarzę z dronem, który leci gdzie chce) tylko jest możliwość oddalenia kamery
dalej niż tak normalnie ale ona nadal jest wyśrodkowana na Twoją postać - i to jest wykonalne tutaj. Jak będę siadał do wersji 2.3 to się będę
dopiero zastanawiał co się da, a czego się nie da... Ale zapewne takie oderwanie się całkowicie i "odlot" gdziekolwiek na mapie będzie tu niemożliwy.
A nawet jakby jakimś cudem się to udało to renderowanie się NPC/mobów i pewnie niektórych animacji (jak wodospady) na drugim końcu mapy się nie
wykona przez co na filmie będziesz miał martwe i sztywne krajobrazy. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie. Uśmiech
PS. Na tym filmiku mogę się założyć, że GM stał się niewidzialny i porusza się wolno przez komendę /set_walk.

(06-13-2018, 10:04 AM)0wocowy napisał(a): jak komus serio przeszkadzaja to...MAJA kurla PROBLEM 
Ty nie mysl o wylaczniku, tylko polec file archivera i niech sobie sami wrzucaja grafiki
wszystkim nie dogodzisz kewlysie xd
Repair jest skompilowany i nie mogą sobie tak tylko odpalić file archivera (jak ja) i pozmieniać. ;p
Z tym wyłącznikiem to i tak najwcześniej w 2.3, bo planuję 2.2 już na ten piątek (15.06.2018) tak
na wszelki wypadek jakby ta aktualizacja z posta na facebooku jednak weszła. Niezdecydowany
Odpowiedz
Ok dzieki za wyjasnienie! Jakbys cos jeszcze pokombinowal z predkoscia przesuwania kamery to juz wgl by bylo miodzio. Nie moge sie doczekac 2.3 Uśmiech

Powodzenia! Robisz niezla robote
loading...

Odpowiedz
Ze względu na wyimaginowany jakiś czas temu termin aktualizacji
trochę wcześniej niż powinna, zostaje udostępniona kolejna wersja!
Jeśli poprzednia wersja była dobra to wiedz, że ta jest o wiele lepsza...

Informacje o najnowszej wersji [v2.2]

[Aktualizacja] Panel Kontrolny
Wprowadzono nowe opcje, które pojawiły się w aktualnej wersji.
Wszystko sortowane jest według długości, aby zachować estetyczność.

[Obrazek: 2cgesch.png]

[Aktualizacja] Wersja
Wprowadzono nową wersję przez co poprzednia jest już nieaktualna.
Użytkownicy z nieaktualną wersją otrzymają komunikat o dostępności nowszej.

[Obrazek: 1ioc3m.png]
Ten komunikat jest aktualnie bardzo ważny!
Niektórzy go pewnie zamykają od razu i będą niedoinformowani.

[Poprawa] Zmiana Postaci
Poprawiono komunikat pytania o zmianę postaci.
Nowy komunikat został dostosowany do pozostałych.

[Obrazek: 2nlqwcw.png]

[Poprawa] Pety i Konie
Poprawiono funkcję [Typ Petów] na [Pety i Konie].
Konie zostały dodane do listy duchów razem z petami.

[Obrazek: 161c2g2.png]

[Nowość] Wyróżnianie
Pozwala włączyć lub wyłączyć system wyróżniania wyjątkowych graczy.
Lista wszystkich wyróżnionych graczy dostępna jest w panelu [Wyróżnieni]

[Aktualizacja] Efekty Specjalne
Wprowadzono nowe efekty powstania z popiołu po odrodzeniu dla [Tryb Feniksa]
Tak jak wcześniejsze pozostałe efekty są widoczne przez posiadaczy aktualnej wersji.

[Obrazek: s45189.gif]
Efekty mogą zostać wyłączone z użytku razem z poprzednimi!
Jednak tak jak w przypadku poprzednich nadal będą one widoczne nad innymi.

[Nowość] Wyróżnieni
Pozwala na sprawdzenie oraz zarządzanie listą osób wyjątkowych.
Osoby z listy są wyróżnione innym kolorem nazwy pod wiadomością.

[Obrazek: 24bt855.png]
Tymczasowo dodawanie wyróżnionych jest możliwe tylko tutaj!
Możliwość szybkiego dodania do listy wyjątkowych pojawi się w kolejnej wersji.

[Nowość] Dusze Feniksów
Pozwala na wylosowanie lub określenie jednej wybranej duszy dla [Tryb Feniksa]
Po określeniu własnej duszy i zmianie jej na losową poprzedni wybór jest zapamiętany.

[Obrazek: 23w1fde.gif]
Zależnie od duszy wywoła się konkretny efekt powstania z popiołu!
Efekty powstania z popiołu są przypisane do konkretnego żywiołu każdego z duchów.

[Poprawa] Zbroja Turniej (Sura)
Poprawiono uszkodzoną teksturę lewej ręki w zbroi turniejowej.
Błąd ten występował zarówno dla postaci męskich jak i żeńskich.

[Obrazek: 35jcw82.png]

[Aktualizacja] Woda i Wodospady
Wprowadzono nowy wygląd wód oraz wodospadów na mapach w grze.
Woda ma szarawy odcień by symulować przeźroczystość prawdziwej wody.

[Obrazek: vzvtyu.png]
Prawdopodobnie będą wprowadzane dalsze poprawki w odcieniu wody!
Niestety nie można w tej grze zrobić tego bardziej realistycznie ale można próbować.

[Aktualizacja] Wybór Postaci
Wprowadzono inne animacje odtwarzane po wyborze jednej z postaci.
Użyto domyślnej animacji klaskania oraz dodano taniec Gangnam Style.

[Obrazek: 1yrd5k.gif]
Aktualnie jest to przymusowa zmiana niemożliwa do wyłączenia!
Jeśli będą jakieś większe skargi do następnej wersji trafi wyłącznik tej funkcji.

[Inne] Pozostałe
Zmieniono i dodano kilka brakujących opisów dla poszczególnych przedmiotów.

właśnie w tę stronę zamierzam dalej iść do końca i nie przestawać.

Pozdrawiam!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości