Ocena wątku:
[TuT]Naprawa obrazków na forum
Żarówka 
Pewna wstydliwa Zuzia zwana również aneis wstydzi się zrobić poradnik, a więc go jej ukradnę. Smutny
Jakiś czas temu bardzo się jej nudziło i przeglądała sobie Panel użytkownika, gdzie odkryła coś czego
nikt wcześniej nie mógł się dowiedzieć od największego psuja historii tego serwera, wielmożnego Wie...Czesława
Bowiem po wejściu w Edytuj opcje znaleźć można w sekcji Opcje wyświetlania wątków nowe zbędne funkcje:
[Obrazek: cowx.png]
Po ich zaznaczeniu oraz zapisaniu zmian poniżej odzyskamy przeglądanie obrazków w postach.
Niestety ale będą one skalowane na trochę mniejsze rozmiary, a przeźroczyste tło zrobi się szare...
PRZECIEŻ NIE MOŻNA MIEĆ WSZYSTKIEGO W "ŚWIECIE PEŁNYM PRZYGÓD - MARINERMT2"
Pozdrawiam!
Odpowiedz
Z tym naszym Mateuszem to zawsze jakieś problemy Smutny
[Obrazek: 6Sh8csf.gif]
Odpowiedz
Sylwek bajerant xD Już Zuzie kręci na seksy. Będą małe Kewlyski? Uśmiech

<iframe src="//cdn.bannersnack.com/banners/bcmsr8afu/embed/index.html?userId=39295768&t=1559927980" width="468" height="60" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" allow="autoplay" allowfullscreen="true"></iframe>
Odpowiedz
(07-16-2018, 07:28 PM)Cycek napisał(a): Sylwek bajerant xD Już Zuzie kręci na seksy. Będą małe Kewlyski? Uśmiech
Ty to podobno Zuzię obwiniałeś wczoraj o to, że jest mną. Ściana
Ona jest/była moją sekretarką - zobaczymy jak się będzie teraz sprawować.
Odpowiedz
Nie wiem co tu się dzieje, ale wcale mi się nie nudziło.  Anioł
Sylwek, liczę na tę fuchę sekretarki.
25052018
ROK
[Obrazek: c--kopia-_qwewses.png]
Odpowiedz
(07-16-2018, 07:51 PM)Kewlys napisał(a):
(07-16-2018, 07:28 PM)Cycek napisał(a): Sylwek bajerant xD Już Zuzie kręci na seksy. Będą małe Kewlyski? Uśmiech
Ty to podobno Zuzię obwiniałeś wczoraj o to, że jest mną. Ściana
Ona jest/była moją sekretarką - zobaczymy jak się będzie teraz sprawować.
Obwiniałem to dużo powiedziane. Z Pla znam tą gildie to od razu sobie myślę to MUSI BYĆ Sylwek, ALE NIE... Język Z sekretarką najszybciej się seksi Uśmiech

<iframe src="//cdn.bannersnack.com/banners/bcmsr8afu/embed/index.html?userId=39295768&t=1559927980" width="468" height="60" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" allow="autoplay" allowfullscreen="true"></iframe>
Odpowiedz
(07-16-2018, 08:44 PM)aneis napisał(a): Nie wiem co tu się dzieje, ale wcale mi się nie nudziło.  Anioł
Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o piniądze Uśmiech A tak serio to my stare gawędziarze o sprawach mało ważnych i mniej ważnych Uśmiech Na przykładzie : Sylwek nawija z 15 min na Tsie " O CZYMŚ" po czym ogar cycek mówi " ale co mówiłeś bo sorry ale nie słuchałem" xD xD xD

Odpowiedz
(07-16-2018, 09:28 PM)Cycek napisał(a):
(07-16-2018, 08:44 PM)aneis napisał(a): Nie wiem co tu się dzieje, ale wcale mi się nie nudziło.  Anioł
Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o piniądze Uśmiech A tak serio to my stare gawędziarze o sprawach mało ważnych i mniej ważnych Uśmiech Na przykładzie : Sylwek nawija z 15 min na Tsie " O CZYMŚ" po czym ogar cycek mówi " ale co mówiłeś bo sorry ale nie słuchałem" xD xD xD
Ciiiiiiicho, bo tutaj wszyscy myślą/mają myśleć, że ja jestem głuchoniemy i nigdy TS'a nie używałem. Niezdecydowany
Odpowiedz
(07-17-2018, 03:11 AM)Kewlys napisał(a):
Ciiiiiiicho, bo tutaj wszyscy myślą/mają myśleć, że ja jestem głuchoniemy i nigdy TS'a nie używałem. Niezdecydowany
Aha to Ty na TS'a wchodzi już się nie wywiniesz Zuzia bierzemy go dzis na TS"a
[Obrazek: 6Sh8csf.gif]
Odpowiedz
(07-17-2018, 10:58 AM)xP0W3Rx napisał(a):
(07-17-2018, 03:11 AM)Kewlys napisał(a):
Aha to Ty na TS'a wchodzi już się nie wywiniesz Zuzia bierzemy go dzis na TS"a
KIEDY JA JESTEM GŁUCHONIEMY I NIGDY NIE UŻYWAŁEM TS'A... Smutny
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości