Ocena wątku:
O PRAWDA O... to koniec :)
#1
Witam, moja przygoda z never zaczęła się pod koniec zeszłego roku. Wtedy ona miała jedno wielkie gówno. Przez prawie rok gry zdobyliśmy bardzo dużo, ona mi dawała prezenty, ja dawałem jej. Zdobywaliśmy wspólnie bardzo dużo, niczego nie robiliśmy osobno. W czasie jak graliśmy razem dochodziło kilka razy do rozstań... za każdym razem Kamila zabierała wszystko zostawiając mnie z niczym. No nie, przepraszam... zostawiała mi rzeczy o niskiej wartości które później okradała. Tu są ss'y jak po pierwszym rozstaniu przyznaje się do kradzieży:

Napisała mi, że zrobiła coś strasznego, nie zmieniłem passów bo wtedy nie miałem czasu na grę.
https://zapodaj.net/6ca596af864a3.png.html
https://zapodaj.net/7a70b85bbbcfd.png.html
Niby było jej głupio i chciała oddać ale ona tak postępuje za każdym razem, jest po prostu nieobliczalna w emocjach i jest w stanie dopuścić się wszystkiego.

Po tym jak później wróciliśmy Kamila mnie przeprosiła, ba nawet się przyznała, że mnie okradła, że jednak wszystko jest wspólne co też mam uwiecznione:
https://zapodaj.net/4979c8b5cd713.png.html
https://zapodaj.net/ea5a5b9cd48d2.png.html

Po 2 tygodniach Kamila stwierdziła, że jednak mnie nie kocha i zapomniała o swoich słowach zabierając wszystko. Ja nie zmieniłem hasła bo naprawdę wtedy ostatnią rzeczą którą miałem w głowie był metin. Wchodzę na konto pewnego dnia, patrzę a tygrysiej zbrojki brak. Napisałem do Kamili, ze mi ją zabrała bo jako jedyna miała passy, zaczęła robić ze mnie debila i wypierać się, że cokolwiek zabrała.

Tu ss'y tego jak się wypiera i ze mnie idiote robi:
https://zapodaj.net/7cd814889441d.png.html
https://zapodaj.net/049d026d0d550.png.html
https://zapodaj.net/5d9cc1af78c4e.png.html
Gdy postraszyłem ją, ze sprawa wyląduje u administracji nagle zrobiła się potulna Uśmiech
https://zapodaj.net/9a33d3e9dca41.png.html
https://zapodaj.net/ae7829b1e5fed.png.html

Później doszło między nami do umowy, że ona mi oddaje seta, tygre ale ja nie robię żadnego postu na jej temat. 
Ale po tej umowie nagle zaczęła mi tłumaczyć, że wszystko jest jej a ja tylko seta zdobyłem i trochę pomogłem w unikatach (prawda jest taka, że
80% ekwipunku które ona posiada u siebie zostało zdobyte tylko i wyłącznie przeze mnie):
https://zapodaj.net/695fe36cb53a7.png.html
https://zapodaj.net/f98ab9b83c630.png.html
https://zapodaj.net/88533704ea460.png.html
Tu mi nagle powiedziała, że jestem materialistą i mnie zablokowała
https://zapodaj.net/996b42f6efc3d.png.html

Po tej wiadomości stwierdziłem, że dodam post, że jest złodziejką. Później byłem naiwny i myślałem, że jak sprostuję wszystko to ona odda (miała oddać). Ale zaczęła mi się śmiać prosto w twarz twierdząc, że ona już jest bez winy.
Tu mi pisała, że da mi set boga za święty spokój. Do teraz nie dała.
https://zapodaj.net/04135ceb90c19.png.html 

Wiem, dodałem post, że okłamałem wszystkich ale tak myślałem... Kamila miała oddać seta ale tego nie zrobiła. Łamiąc umowę postanowiłem dodać ponownie post na forum ale teraz już czarno na białym z wszystkimi dowodami.

Wiem też, że to co ja jej dawałem to były prezenty i nie powinienem ich odbierać... ale nie wiedziałem, że to wszystko obróci się o 180 stopni, po drugie ona też mi dawała prezenty a po rozstaniu je zabrała twierdząc, że to są jej itemy.

LODOWKA I SKYFIRE... MIMO, ŻE SIĘ NIE LUBIMY TO DZIĘKI ZA OTWARCIE OCZU. KURDEBELE TOBIE TEŻ W SUMIE DZIĘKUJĘ ;P 
#2
aha xd
[Obrazek: nzpthl.jpg]
#3
Pozwól że sprostuję pewną sprawę.
Kwiestia z oddaniem seta została ustalona w sobotę i jak widać na SSie miałam 3 dni na oddanie. Czyli miałam oddać go wczoraj.
Ja daję eq we wtorek, a Ty mi dajesz spokój, taka była umowa. Sorry ale niedziela =/= wtorek. W niedzielę wieczorem gdy zobaczyłeś mnie z kimś innym na grze to dostałeś szału i stwierdziłeś, że mam 10 minut na oddnie seta czym złamałeś umowę. Potem mi powiedziałeś, że mam oddać seta po tym wszystkim bo "inaczej mnie zniszczysz" (chyba tylko na śmiesznej grze w internecie, do której nie każdy przywiązuje wagę życiową jak Ty) na co nic nie odpowiedziałam. Ostatecznie obiecałeś wszystko odkręcić pod warunkiem oddania seta (i się ośmieszyć przy okazji) na co również nie zareagowałam bo stwierdziłam, że z Tobą się nie da umawiać skoro nagle Cię coś może dotknąć i zerwiesz umowę z dupy. Sam sobie stwierdziłeś że jeśli wstawisz ten żałosny post, który miał mnie rzekomo uniewinnić, to dostaniesz swojego seta. Więc nie wmawiaj mi że złamałam jakąkolwiek umowę bo jedną Ty złamałeś a innych nie było. Pozdrawiam aczkolwiek to jeszcze nie koniec Uśmiech
neverfckedup
ineverfckup
neverfckbuff
neverfckdrop


[Obrazek: dgYtvsS.png]
#4
Hmm... nie chce mi sie wstawiać kolejnych ss'ów, nie ma mnie aktualnie w domu więc mi trochę trudno. Miałaś oddać seta ale zaczęłaś pisać jaki to ja materialista i że jedynie eq się podzielisz a później mnie zablokowałaś. No sorry ale coś tu nie tak.
Dodam... to nie zmienia i tak faktu, że jesteś złodziejką. Później wstawię ss'y jak innych okradałaś.
#5
Masakra trochę. Mogłeś prędzej dodawać te ss'y wszystkie. Z mojego punktu widzenia to jej bardziej zależało na tym eq ,pisałeś że byla z niczym a po ss widać że miała wszystko xD no cóż taka przestroga może .
sexiCzikaX3
Knightcik                           

KrolowaMonia
IdealiSieren
       Serce
#6
I zdecyduj się na jedną wersję prawdy, bo tak jak już Ci mówiłam, Twoja prawda zależy tylko i wyłącznie od Twoich wybuchów emocjonalnych.

Nazwałam Cię materialistą bo stwierdziłeś, co widać na ssie, że byłeś ze mną dla eq. Napisałeś co prawda, że "udawana miłość Cię nie interesuje" ale jak ze mną byłeś to nie wiedziałeś o co chodzi z tą miłością więc fakty mówią same za siebie.

Poza tym jedyne co potrafisz to załatwić sprawy przez forum gry tudzież samą grę. Nasze prywatne sprawy olałeś i zająłeś się tylko i wyłącznie przedmiotami w metinie co świadczy o tym jak bardzo dziecinnie do tego podszedłeś.
neverfckedup
ineverfckup
neverfckbuff
neverfckdrop


[Obrazek: dgYtvsS.png]
#7
No to jest materialistka, więc wiesz ;p
#8
(09-05-2018, 01:18 PM)K0K0S0W0 napisał(a): Hmm... nie chce mi sie wstawiać kolejnych ss'ów, nie ma mnie aktualnie w domu więc mi trochę trudno. Miałaś oddać seta ale zaczęłaś pisać jaki to ja materialista i że jedynie eq się podzielisz a później mnie zablokowałaś. No sorry ale coś tu nie tak.
Dodam... to nie zmienia i tak faktu, że jesteś złodziejką. Później wstawię ss'y jak innych okradałaś.
I co? Idziesz z laptopem pod pachą?
Kiedy mówiłam że mogłeś zadzwonić żeby wszystko wyjaśnić to mówiłeś że nie masz telefonu. Uśmiech
neverfckedup
ineverfckup
neverfckbuff
neverfckdrop


[Obrazek: dgYtvsS.png]
#9
Telefonu faktycznie nie mam ;p Ale posiadam tableta Oczko A z tableta dzwonić nie można ;p
Po drugie... jeśli chciałaś wszystko wyjaśnić to mogłaś mnie nie blokować, takie moje zdanie.
#10
W takim razie będziesz miał możliwość przeczytania tego co ja mam do napisania, cudnie Uśmiech
neverfckedup
ineverfckup
neverfckbuff
neverfckdrop


[Obrazek: dgYtvsS.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości