Ocena wątku:
Marinerowy Fotoradar - Kogos tu chyba mocno popierd....
No a nie tucznik ? Uśmiech
Katse ty się nie odzywaj bo bez kolegów nawet na tsie się nie odezwiesz
Meter sura 255lvl-OFF
[Obrazek: FW8LJ7k.png]]

O kurwa :ooooooooooo
Nie moja wina że masz zjebane słuchawki
+ dziecko ci jeszcze ryczy Oczko
Ludzi tylu co na palcach 2 dłoni liczyć a wy robicie jeszcze takie cus :/
sexiCzikaX3
Knightcik                           

KrolowaMonia
IdealiSieren
       Serce
Monia ale czego oczekujesz jak tu ludzie którzy jedyne osiągnięcia jakie mają to w grze zaczynają innym jechać po wyglądzie, dla powera szaczun bo nie pierdoli się z przychlastami i nawet nie traci czasu na gadke z nimi, biorę przykład nara napinacze
Meter sura 255lvl-OFF
[Obrazek: FW8LJ7k.png]]

Czesiek miał rację.
"Chcą dostawać za to bany, to będą dostawali".

Wszyscy jesteście kretynami, bo psujecie grę nie innym, ale przede wszystkim SOBIE.
Jakiś czas temu skręciłem ciekawą "rozmowę" z MazMazikiem na temat tego, że ludzie stanowczo przesadzają i wyczekują byle tylko zaistnieć w zgłoszeniach na forum. Pomijając już fakt, że w wielu kwestiach się nie zgadzaliśmy i pachniało tam zwyczajną kłótnią, tak co do jednego jesteśmy zgodni.
Przesadne zgłaszanie każdej pierdoły to kretynizm.
Chciałbym również zauważyć, że POWER nie jest jedyną osobą, która robi "porządek". Za nim idzie cała masa atencjuszy, która wrzuca SS'y w nadzieją odwetu. Tak np. Kumszot wrzucający moje "śmierdzisz", albo Meter, który leci z każdą pierdołą na Tallosa i odwrotnie. Byle tylko się "odwdzięczyć".

Zrobiliście totalny syf z tego serwera nie tym, że brakuje ulepek, każdy ma full eq 254, czy ilość osób spada na łeb na szyję.
Przeszczekujecie się we wszystkim, byle tylko przeszczekiwać. Nie potraficie już się nawet honorowo bić, porozmawiać bez agresji.
Nie ma już rywalizacji między gildiami na wojnach. Kto widział ostatnio jakąkolwiek wojne??? Teraz tylko się wszyscy wyzywacie. Zaczynając od forum, w grze, a następnie na TS.
Gildie nie powstają już w duchu rywalizacji o TOP1, tylko po to, aby dopiec drugiej.

I żeby nie wyjść na totalnego hipokrytę, bo również uczestniczyłem w tym wszystkim i sam wielokrotnie sprawiałem innym przykrość.
Wypierdalam z tego serwera jak najszybciej się da. Co miałem, to rozdałem. Co chciałem, to sprzedałem. Jak w kilka dni nie zejdą unikaty, to je po prostu wywalę.

Amen(t).
(09-09-2018, 07:27 PM)KURDEBELE napisał(a): Czesiek miał rację.
"Chcą dostawać za to bany, to będą dostawali".

Wszyscy jesteście kretynami, bo psujecie grę nie innym, ale przede wszystkim SOBIE.
Jakiś czas temu skręciłem ciekawą "rozmowę" z MazMazikiem na temat tego, że ludzie stanowczo przesadzają i wyczekują byle tylko zaistnieć w zgłoszeniach na forum. Pomijając już fakt, że w wielu kwestiach się nie zgadzaliśmy i pachniało tam zwyczajną kłótnią, tak co do jednego jesteśmy zgodni.
Przesadne zgłaszanie każdej pierdoły to kretynizm.
Chciałbym również zauważyć, że POWER nie jest jedyną osobą, która robi "porządek". Za nim idzie cała masa atencjuszy, która wrzuca SS'y w nadzieją odwetu. Tak np. Kumszot wrzucający moje "śmierdzisz", albo Meter, który leci z każdą pierdołą na Tallosa i odwrotnie. Byle tylko się "odwdzięczyć".

Zrobiliście totalny syf z tego serwera nie tym, że brakuje ulepek, każdy ma full eq 254, czy ilość osób spada na łeb na szyję.
Przeszczekujecie się we wszystkim, byle tylko przeszczekiwać. Nie potraficie już się nawet honorowo bić, porozmawiać bez agresji.
Nie ma już rywalizacji między gildiami na wojnach. Kto widział ostatnio jakąkolwiek wojne??? Teraz tylko się wszyscy wyzywacie. Zaczynając od forum, w grze, a następnie na TS.
Gildie nie powstają już w duchu rywalizacji o TOP1, tylko po to, aby dopiec drugiej.

I żeby nie wyjść na totalnego hipokrytę, bo również uczestniczyłem w tym wszystkim i sam wielokrotnie sprawiałem innym przykrość.
Wypierdalam z tego serwera jak najszybciej się da. Co miałem, to rozdałem. Co chciałem, to sprzedałem. Jak w kilka dni nie zejdą unikaty, to je po prostu wywalę.

Amen(t).
Majstero ja je przyjmę XD Nie będziesz musiał wyrzucać :Duży uśmiech
I w sumie sporo racji jest w tym co napisałeś Oczko
(09-09-2018, 06:46 PM)205Lv napisał(a): No a nie tucznik ? Uśmiech
A ty ścieku pokaż swoje zdjęcie zobaczymy jaki z ciebie jest twardziel ..
Mam pokazać zdjęcie OSOBIE Z PIXELI ?
No chyba nie Oczko
(09-09-2018, 08:06 PM)205Lv napisał(a): Mam pokazać zdjęcie  OSOBIE Z PIXELI ?
No chyba nie Oczko
No to widać że pizdeczka :*
Swojego nie pokaże a będzie się śmiał z kogoś innego .. Pozdro Język

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości