Ocena wątku:
Marinerowy Fotoradar - Kogos tu chyba mocno popierd....
Nie wiem jakim prawem nazywasz moje postacie niedokonczonymi skoro były dokończone tylko mi się nudziły. Eventy. Owszem, po tylu eventach, które zrobiłem trudno było robić coś nowego i nie łatwo było wymyślić coś oryginalnego. Ale tak, nazywaj mnie dalej nieudacznikiem skoro po prostu zabrakło mi pomysłów, albo pomocy ze strony Czesława na zrobienie czegoś lepszego. Uśmiech
Texo jesteś Mistrzem Duży uśmiech
SerceSonGoZ
[Obrazek: xkyb7d.png]
Weź lodówka przemyśl czy napisałeś prawdę, przecież nigdy cię nie widziałem w full boga od kiedy gram … najwyżej w jakimś śmiesznym eq 240-250 lvl to jakie dokończone... szło zgarnąć stówę to już sprzedawałeś i tyle z Twojej postaci
Tequondo - Pretensja - ConorMGregor

Domyśl się dlaczego Czesiek nie chciał się mieszać w te Twoje konkursy , pewnie tez jak to widział zadawał sobie to samo pytanie co ja … co typ ma w głowie
Nie potraktował Cię na poważnie

Mędrcy się wystrzelali i mogą iść spać

Zostawiam załącznik dla tych od zgłoszeń.

Załączone pliki Miniatury

A teraz otwórzcie oczy - to tylko gra..
Każdy każdego chce czegoś uczyć.
Gratuluję.
sexiCzikaX3
Knightcik                           

KrolowaMonia
IdealiSieren
       Serce
Ja tylko pragnę zauważyć, że to nie osoby które siebie zgłaszają za pierdoły są tutaj problemem tylko logika Czesława jaką sobie obrał 4 lata temu i pozwolił im na takie coś. Przynajmniej Morenda trzeźwo myśli i "upomina" większość takich przypadków, a on? Tak jak pisał wcześniej Bele - "Chcą dostawać za to bany, to będą dostawali" to są słowa Czesława, a do dnia dzisiejszego on ma jeszcze jakieś pretensje, że jego gracze są jacyś "popie*doleni".
PS. Regulamin jest dziurawy jak but, bo pisany na kolanie ale sporo osób go sobie samodzielnie interpretuje i traktuje jak jakiś dekalog. Pozderki.
Serce 
Hmm... chyba mnie już wkurwiacie.
Za ciśnięcie Pałerka, to Wam jeszcze dzisiaj wieczorem, ewentualnie jutro rano, dupeczki rozsadzi.
Obiecuję Serce

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości