Ocena wątku:
Handel
#1
Proponuję zwiększenie liczby łączenia się Krwawych Pereł z 200 na 500 lub więcej. Umożliwiłoby to handlowanie ekwipunkiem bez ryzyka utraty "redek" . A jeżeli się nie da to chociaż, w repair packu można stworzyć opcję nowego handlu, ale ze znacznie większą ilością okienek handlowych. Bo jak wiadomo oszustów nie brakuje.
#2
Pierwsza część propozycji była męczona 100000 razy - nie da się... Myślę, że gdyby dodanie większej ilości okien w handlu było możliwe, to Kewlys już by to zrobił, więc prawdopodobnie odpowiedź będzie identyczna jak ta na zmianę ilości redek w stacku. Jedyna nadzieja w aktualizacji, której nigdy nie ujrzymy. Zostaje handel z zaufanym graczami a nie mirasami za kowalem i raczej nie będzie problemu z kradzieżą.
RibaAriba(254lv) - Woj Body [ON]
Gonzalo(254lv) - Sura WP [ON]

[Obrazek: blWTiG1.png]
#3
Nie trzeba nikomu dawać nic przed, wystarczy wrzucić wartościowy przedmiot np powiedzmy miecz 254 dołożyć redek by cena była równa a potem odkupić ten miecz za pozostałą część redek.. W ten sposób nie ryzykujesz nic, jedyne co to klientowi moze sie spodobać przedmiot i postanowi że Ci go nie sprzeda ale no wtedy masz redki i mozesz kupić sobie nowy.
sexiCzikaX3
Knightcik                           

KrolowaMonia
IdealiSieren
       Serce


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości