Ocena wątku:
[Skarpetki]
★★★[SKARPETKI]★★★
Wydarzenie aktywne od 06.12.2018 (08:00), do 08.12.2018 (23:59)!

Pustynny Podróżnik!
Witaj! Mam nadzieje, ze mi pomożesz!
Idą święta, a niezdarny Mikołaj pogubił wszystkie prezenty! 
Obiecałem mu, że pomogę uzbierać troche Yang i Skarpetki, 
w które zapakuje kupione upominki dla dzieci!
-----------------------------------------------------------------------
W zamian za [Obrazek: MTEaeMh.png] i 20.000.000 Yang wynagrodzę 
Cię losowym przedmiotem, z mojego magazynu! W moim
magazynie znajduje się sporo cennych przedmiotów, 
oto niektóre z nich! Co Ty na to!?

-----------------------------------------------------------------------
Skarpetki zdobędziesz z wszystkich Metinów oraz Bossów!

Co zawiera Magazyn Pustynnego Podróżnika!?

[x1/2/3] 
Pieczona Kielbasa / Pasta Owocowa / Pasta Fasolowa / Pasta Cukrowa / Pazur Mrocznego Lorda / Paznokiec Mroczne. Lorda / 
Nieznany Zloty Pierscien / Odlamek Diabla / Krwawa Perla / Kwieciste Buty / Kamien Wodny / Dzban Likieru / Butelka Wina / Czerwony Monokl / 
Czerwone Pioro / Ostry Pieprz / Tania Szczotka / Serce Bera / Laska Medrca / Ginace Lustro / Pierscionek Zemsty / Tylne Nogi Zaby / 
Bursztynowy Pazur / Czarna Fiolka / Pomaranczowa Fiolka / Przekleta Fiolka / Smocza Zrenica / Skamienialy Szopn / Diament

[x1/2]
Zolta Ebon. Szkatulka / Szkat. Blasku Ksiezyca / Ebonitowa Szkatulka / Zmiana 6-7 Bonu / 6-7 Bon

[x1]
Magiczny Sygnet / Kamien Duszy Wojownika+5 / Kamien Duszy Szamana+5 / Kamien Duszy Sury+5 / Kamien Duszy Ninja+5 / Kamien Duszy Magii+5 / 
Kamien Duszy Potwora+5 / Kamien Duszy Uchylenia+5 / Kamien Duszy Uniku+5 / Kamien Duszy Wital.+5 / Kamien Duszy Obrony+5 / 
Kamien Duszy Przysp.+5 / Kamien Duszy Penetra.+5 / Kamien Duszy Smierci+5 / Kamien Duszy Powtorki+5 / Kapelusz Premium / Chusta Premium / 
Pieczec Dzik / Pieczec Wilk / Pieczec Tygrys / Pieczec Lew / Pieczec Bao-Bao / Pieczec Bojowy Wilk / Olejek Wygnania / Zwoj Powrotu Statusu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości