Ocena wątku:
Czas na zmiany
Tyle tego napisaliscie że aż nie chce mi się wszystkiego czytać. Jest dużo możliwości zarobku nawet nie posiadając eq.
Tradycyjnie napisze. Ciesz się że serwer stoi.

[Obrazek: a3wiuie424wd.jpg]

#KEWLYSNAGM
(03-07-2019, 08:35 PM)perma napisał(a): Żeby zrobić eq boga trzeba najpierw ulepszyć to na 54 lvl, geniuszu... więc i takie ulepszacze kupują. Inną kwestią jest to czy chodzisz dropić śmieci, czy jednak ulepy, które są potrzebne.

I trafiłeś w sedno - mam kija w dupie, ale przynajmniej zrobiłam przez ostatnie 2 miesiące eq, którego ty nie jesteś w stanie zrobić. W sumie to od kiedy? Od początku swojej gry? Płaczesz cały czas, że nowi gracze nie dadzą sobie rady i nie zaczną tu grać, a jedyne o co ci chodzi to to, że sam nie dajesz rady.

Jak dla mnie nowych graczy wcale może nie być, im mniej ludzi tym lepiej. Szczególnie jeśli chodzi o płaczków twojego pokroju. ^^

No i tak podsumowując: twoje propozycje są gówno warte, bo czesiek i tak zrobi co zechce. A ty, biedny płaczku, możesz zainwestować grube miliony w ISa skoro kw nie potrafisz sobie wydropić. Btw trzeba było dropić ile się da jak był event, bo zawsze jak się skończy to drop jest do dupy. Dziwne że tego nie wiesz skoro konto na forum masz od ponad roku.
Wróciłem tutaj po roku przerwy gwiazdeczko gdzie było więcej graczy i widzisz właśnie takie jest twoje podejście haha mam coś dla ciebie :* https://www.youtube.com/watch?v=QsL-XRWz4Bg
(03-07-2019, 08:55 PM)Lodowka Andrzej napisał(a): Tyle tego napisaliscie że aż nie chce mi się wszystkiego czytać. Jest dużo możliwości zarobku nawet nie posiadając eq.
Tradycyjnie napisze. Ciesz się że serwer stoi.
Nie pisałem że trzeba mieć eq żeby zbijać bossy . Jak uważacie ja dałem propozycje i napisze jeszcze raz ulep nikt nie kupuje oczywiście tych śmiesznych a jak ktoś robi topy to im to nie starcza na miesiąc czasu tylko na dłużej jeżeli ktoś robi eq od 54 lvl . Jeżeli [GA] dodałby do nadchodzącej aktualizacji przy przerabianiu eq wszystkie ulepy to małe lvl by nie ucierpiały :Uśmiech Dodam jeszcze że to tylko była propozycja nie zmuszenie was do tego żeby tak było
Tak w ogóle to drop jest zbugowany, gdy są raty i zakładasz rękawiczkę oraz inne pierdoły - sprawdzałem kiedyś odpalając raty 1000% dropu (to jest max), pomagało mi przy tym kilka osób (w tym nob Ogier) i leciało gorzej jak bez rat, zmniejszałem ilość i nadal drop był felerny. Realnie działa to do 100%, wtedy rękawiczka się nie buguje.

A co do GM'a to #KEWLYSNAGM Smutny
[Obrazek: img.php]
#KEWLYSNAGM
#KEWLYSNAGM
[Obrazek: jr8vps.gif]
Fajnie. Rozumiem że rok temu miałeś eq boga, bo dałeś radę na nie zarobić. Tak, gwiazdeczko?

Jak już wysyłasz specjalnie dla mnie muzykę to wyślij coś, co przesłucham. To niestety w moim guście nie jest.

#KEWLYSNAGM (a teraz dawaj kw :>)

[Obrazek: tumblr_ow6plhs3Ct1wwr8wyo1_640.gif]
Drop jest chujowy.
Nie dosc ze ciezko o topowe ulepy, to jeszcze jest wiele nie potrzebnych 'zapychaczy' typu: teczowe kamienie, dzwiekowe dzwony, puste malze, dzbany, likery, krysztal, nieb. perly, biale perly itd.
Przeciez polowe z tego, to powinno sie dropic na M2. 2 polowy wcale nie powinno byc - rzecz jasna

Krysztal na mapie 240. super.
A teraz ide.. dojebac  sobie eq z lez do +9

elo
[Obrazek: Roi5J2P.gif]
XDDDD
[Obrazek: jr8vps.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości