Ocena wątku:
[SHINSOO]Cookies
[Obrazek: uK9go87.png]
[Obrazek: G8qrP5L.jpg]
Odpowiedz
Powodzenia Duży uśmiech
Odpowiedz
Polecam soł macz
Odpowiedz
Polecam gildie!
[Obrazek: 35avhqo.gif]
Odpowiedz
Ogarnięci ludzie,bez zbędnych komentarzy napinania się . Na obecna chwile pozdrawiam i życzę rozwoju
Odpowiedz
Podejście do wojen czysta rywalizacja ze spięciem dupska aby wygrać łamiąc zasady ustalonych warunków pozatym są tam ludzie i parapety , niestety gildia nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia z powodu paru osób jednak nie wrzucam wszystkich do jednego worka i na pewno znajdą się tam fajne mordunie którzy podchodzą z sercem a nie z dupą.

Neutral
// Chilloout //
// TrusideR //
// Percepcja //
Peace and love
Odpowiedz
^ Ty nazywasz wojną tamtą ustawkę z Tobą i 5 najmami? Zacznij brać na wojny swoich ludzi i wtedy się wypowiadaj o wojnach. Uśmiech
Odpowiedz
Pisałem juz z Tridiim na ten temat i myślałem że jest zdrowy na umyśle i wie co pisze po uprzedzeniu go o tym że nie mam aktualnie aktywnych ludzi i biorę najmów jak nie odpowiada niech rezygnuje , skoro jak sam napisał nie ma takiej potrzeby myślałem że faktycznie nie będzie problemu , jednak bardzo się myliłem jakie miał do tego podejście jak przyszliście z topami i sami najmów wzieliście na nową powstałą gildie;D
Pewnie już sraliście w pory że przyjdę z pewnymi osobami po tym jak dostaliście wpierdol 100-30
Podszedłem do tego czysto forfun, chciałem sie tylko pobić i zabić czas jednak musiał popłynąć ten strumień toksyczności jakie lecą z takich "poważnych" gildii , smiech ;D
Ale tak myślałem,że ktoś się załączy po tym poście, dałem konstruktywną opinię na temat waszej gildii jak ja ją widzę i niekoniecznie musisz się z nią zgadzać Andrzeju
także pozostaje mi pozostawić cię z DONT CRY Uśmiech
// Chilloout //
// TrusideR //
// Percepcja //
Peace and love
Odpowiedz
^ Ale kto robi z tego problem? Zwróciłem Ci uwagę żebyś nie nazywał jakiejś śmiesznej ustawki WOJNĄ GILDII.

To ja Cię zostawię z:
[Obrazek: 49737670_image.jpg]
Odpowiedz
Michaaaś przeszłeś samego siebie <3 .Piękna prezka szefunciuuu jestem z cb dumna <33
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości