Ocena wątku:
Regularnie wywala co 10minut z serwera
Tęcza 
Problem dotyczy wywalania.Gram i regularnie co 10minut mnie loga jest to bardzo uciążliwe.Jestem nowym graczem jeszcze serwera nie ogarniam do końca.Jest to uciążliwe no np wychodząc z domu dobrze zostawic postać żeby mixowała eq a ja takiej możliwości nie mam. Co około 10 minut wywala do okna logowania.Dodam że problem pojawia się tylko na tym serwerze.Grajac na innych serwerach nigdy czegoś takiego nie miałem przez te kilka lat.
Jakieś porady ?? Z góry dziękuję
Odpowiedz
Masz problem z internetem drogi kolego. Mam podobny problem, lecz pojawia się on tylko i wyłącznie podczas expienia.
Odpowiedz
(05-15-2019, 06:23 PM)Lodowka Andrzej napisał(a): Masz problem z internetem drogi kolego. Mam podobny problem, lecz pojawia się on tylko i wyłącznie podczas expienia.
Odpowiedz
(05-15-2019, 06:53 PM)hcica123 napisał(a):
(05-15-2019, 06:23 PM)Lodowka Andrzej napisał(a): Masz problem z internetem drogi kolego. Mam podobny problem, lecz pojawia się on tylko i wyłącznie podczas expienia.
No właśnie zapomniałem dodać że problem występuje tylko na tym serwerze grając na innych serwerach nigdy nie miałem problemu odpalone po 3 metiny głowna buff shop i wszystko działało.Internet mam dobry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości