Ocena wątku:
Poradnik z serii ''Codzienne pytania, które dostaje''.
1. JAK SPACZOWAĆ MARINERE
-Wychodzisz całkiem z gry po czym klikasz w zaznaczony pliczek i cyk spaczowane

[Obrazek: vo1yftl8qye3.png]

2. GDZIE KUPIE STRZAŁY/SMOKING/SUKNIE
- U rybaka

3. GDZIE DROPIĆ JEŚLI DOPIERO ROZPOCZYNAM GRĘ?
- Najlepszym zarobkiem na start jest zbijanie lodowych wiedźm, z których dropią piórka, oraz metiny (tylko w przypadku kiedy lvl postaci jest niższy niż metina) z wybonowanym eq + monetą z jednego metina może polecieć nawet 100kk.
Co do dropienia z metinów. Jeśli metin ma np 115 lvl, a Ty masz ponad 115 lvl nie dostaniesz dropu yang z niego. Owszem na mapach nie widać jaki posiada on lvl, lecz na eventach  zuo też są metiny. Tam widać jego nazwę, poziom, pasek hp. 
Eventualnie zainwestuj w is ;* 

4. DASZ COŚ?
- Nie jestem karitasem. 

5. ZBUGOWAŁO MI POSTAĆ I NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ!!!!1111
- Wejdź na stronę główną i tam masz w panelu postaci ''odbuguj postać''. Odczekaj 10 min zanim się ponownie zalogujesz. Postać zostanie przeteleportowana do m1.

6. ZROBIŁEM GILDIE, WBIŁEM ODPOWIEDNI POZIOM I NADAL NIE MOGĘ WGRAĆ LOGA, CO TERAZ???????????
- Baza znaczków gildii jest aktualnie zapełniona. Jeśli chcesz teraz wgrać logo musisz kogoś poprosić/przekupić o usunięcie gildii, która posiada logo, abyś mógł wgrać swoje. Ewentualnie cierpliwie czekaj do aktualizacji, aż Pan i Władca zrobi miejsce. 

7. KIEDY AKTUALIZACJA?????????????????
- Nie wiem 

8. JESTEŚ GM?
- Nie 

9. JEŚLI PRZYPADKOWO ZMIXOWAŁEM NP MIECZ +90 TO MOGĘ W NIM PONOWNIE WBIĆ BONUS NA LUDZI?????????
- Nie możesz wbić bonusu, który jest już wbudowany 

10. KTÓRA POSTAĆ JEST NAJLEPSZA??????????????
- Każda, poza bm i healerem

11. SKĄD DOSTANE EQ 54/BRONIE 75/STALKI ETC????
- Eq 54 dropi ze szkat lodowej wiedźm, bronie 75, oraz stalki dropią z brązowych/srebrnych/złotych certyfikatów 

12. ZROBIŁEM SKILE DO P KSIĄŻKAMI, ORAZ KAMIENIAMI DUCHOWYMI, BOŻE JAKIE TO BYŁO MĘCZĄCE
- Na chuj, skoro npc Handu-Up da Ci je od razu na P 

13. DLACZEGO BS NIE DZIAŁA CO ZA ZJEBANY SERWER
- Zazwyczaj to pytanie pada kiedy gracz chce sobie wbić jak największe średnie w broni 30/75/150/200. Kiedy chcesz wymixować przedmiot ustawiając same średnie musisz wybrać ''Brak'' jako pozostałe 4 bonusy. Inaczej mówiąc, bs działa dopiero po wypełnieniu wszystkich rubryk. Musisz ponownie kliknąć brak żeby mógł wystartować. Obok rubryk mamy wartości bonusu. Przy brakach wartość pozostaje 0. 

[Obrazek: 7ee36zfb9nqz.png]

14. DO CZEGO SŁUŻY TĘCZOWY KAMIEŃ?????????????
- Swojego czasu tęczowy kamień służył jako przepustka na ostatnią mapę (przed aktualizacją). Teraz został bezwartościowym / niepotrzebnym przedmiotem. 

15. SKOŃCZYŁY MI SIĘ PRZETOPY. JAK MOGĘ JE WSADZIĆ NA NOWO???????????
- Przetopy można dodać jedynie kiedy biżuteria jest na 54 poziomie. Jeśli wygaśnie Ci np w przedmiocie na 90 poziomie już nie możesz wsadzić ich na nowo.

16. KAMIENIE DUSZ
- Kd możemy maksymalnie ulepszyć do 5 poziomu. Kd do broni, które służą do pvp ulepszamy czerwonymi perłami, a do zbroi, oraz kamienie dusz pvm diamentami, które dropią z bossów (zanim zapytacie ''jakich bossów???????????'' zapraszam do zapoznania się z wikipedią dropu wbudowaną Repair Pack.)  

17. KIEDY WEJDZIE GM MAM PYTANIE DO NIEGO!!
- Zaspam mu skrzynkę na forum i czekaj tydzień max rok aż odpisze. 

Na chwile obecną tylko tyle pamiętam. Poradnik będzie odświeżany z każdym nowym pytaniem. Masz pytanie? Pisz śmiało pod xLodowka, chętnie na nie odpowiem!
Starzy wyjadacze jak macie jakieś pomysły jak rozbudować poradnik piszcie w komentarzach.
Odpowiedz
Coś czuję, że szybko go rozbudujesz. xD

[Obrazek: tumblr_ow6plhs3Ct1wwr8wyo1_640.gif]
Odpowiedz
Skąd bierze się skile na p jeszcze dopisz ;p
I gdzie szybko odpowie administracja  Ninja
Odpowiedz
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz
Punkt 3, odnośnie metinów edytowany bardziej szczegółowo. Nie wszyscy zrozumieli.
Odpowiedz
Dzięki wielkie!!!! Bardzo mi to pomogło.Ostatnio miałem taką sytuacje,widziałem monitor lecz wszystko było dziwnie zamazane....
Ps ;jak chcesz porady odnośnie ''sexa'' to wbij na złote,tam znajdziesz instruktora ;Oczkotrzałka oraz plus za poradnik Oczko
Odpowiedz
Dlaczego nie działa bs... I zgrozo najczęstsze i najgorsze pytanieSmutny
[Obrazek: viOME4N.jpg]
SkyRex Serce 
Odpowiedz
No tak, jak mogłem zapomnieć o najważniejszym xD
Odpowiedz
" Dlaczego gra tu tak mało ludzi? " xD
" Skąd wziąć unikaty? "
" Kiedy będzie GM, bo mam do niego pytanie? " xD
" Czemu nie mogę wsadzić przetopów do EQ 160? "
" Skąd wziąć KD +5? "
" Czy Brasco to Twoja postać? "
" Do czego służy tęczowy kamień? "
[Obrazek: 35avhqo.gif]
Odpowiedz
Taki mały edit bym zrobił bo " Kd do broni ulepszamy perłami " Gówno prawda ale jakaś prawda. Powinno być " Kd klasowe do broni ulepszamy perłami pozostałe diamentami"

<iframe src="//cdn.bannersnack.com/banners/bcmsr8afu/embed/index.html?userId=39295768&t=1559927980" width="468" height="60" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" allow="autoplay" allowfullscreen="true"></iframe>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości