Ocena wątku:
Ogłaszam że ...
Chciałbym ogłosić, że od dziś tj. 13.06.2019r. wszystkie postacie kojarzone ze mną nie należą już do mnie. Zostały one oddane losowo byle komu, zatrzymałem tylko to co mam na sprzedaż, dział rynek.
No w końcu. Ale chociaż napisz to w odpowiednim dziale
(06-14-2019, 12:24 AM)Lodowka Andrzej napisał(a): No w końcu. Ale chociaż napisz to w odpowiednim dziale
Rozumiem, że cieszysz się Uśmiech
(06-14-2019, 12:11 AM)Kuzaki napisał(a): Chciałbym ogłosić, że od dziś tj. 13.06.2019r. wszystkie postacie kojarzone ze mną nie należą już do mnie. Zostały one oddane losowo byle komu, zatrzymałem tylko to co mam na sprzedaż, dział rynek.
Mam nadzieje ze nikt nie straci białych pereł z reki ''Byle kogo'' W sumie to i tak pewnie koło uja Ci to Lotto obecnie ';> Powodzonka

[Obrazek: 215x60.jpg]

(06-14-2019, 02:35 AM)Picia88 napisał(a):
(06-14-2019, 12:11 AM)Kuzaki napisał(a): Chciałbym ogłosić, że od dziś tj. 13.06.2019r. wszystkie postacie kojarzone ze mną nie należą już do mnie. Zostały one oddane losowo byle komu, zatrzymałem tylko to co mam na sprzedaż, dział rynek.
Mam nadzieje ze nikt nie straci białych pereł z reki ''Byle kogo'' W sumie to i tak pewnie koło uja Ci to Lotto obecnie ';> Powodzonka
No to to akurat lotto, nie muszą się sprzedać. Może zrobię giveaway :Duży uśmiech
Ps. Nie białe perły tylko czerwone :}

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości