Ocena wątku:
Repair Pack 3.0
[REPAIR PACK 3.0]

Nie wszyscy wiedzą ale mimo, że ostatnio trochę zwątpiłem postanowiłem jednak stworzyć ostatniego Repair Packa.
Już od momentu powstania Repaira 2.0 [PRO] był plan na taki ostatecznie ostateczny bez żadnych kolejnych łatek po nim.
Z pobudek egoistycznych i jednocześnie dobitnego naznaczenia finalizacji projektu, kolejna wersja to będzie Repair Pack END!
Tworzę ten temat, aby informować o rzeczach które wprowadzam oraz przyjmować sugestie co mam jeszcze dodać lub poprawić.

[ZROBIONE]
Wprowadzono automatyczne tworzenie folderu screenshot
- gdy go nie ma, nie może się stworzyć folder postaci i zapisać tam screena

Usunięto wybór serwera i wprowadzono wybór kanału do logowania
- był tylko jeden serwer na liście, teraz kanał wybieramy bezpośrednio przy logowaniu
[Obrazek: 206ykgp.jpg]

Dodano 3 nowe sloty do zapisanych kont i wprowadzono login jako nazwę slotu
- kiedyś były 4, później podniosłem do 7, przez chwilę było 9 i teraz oficjalnie mamy już 10
[Obrazek: 28lv2oy.jpg]

Poprawiono czas uruchomienia efektu uzdrawiania
- efekt uzdrawiania mógł być wywołany zbyt wcześnie i wyrzucać z gry

Poprawiono nieodblokowywanie slotu z otwieracza
- po otworzeniu przedmiotów blokada zostawała na pustym slocie w EQ

Poprawiono prędkość poruszania się w Trybie Feniksa o 25%
- zwiększyłem prędkość z bazowych 100 na 125, widoczna różnica i nawet nie cofa
z koniem trochę gorzej, tam musi już zostać ustawione wcześniej blokowanie do 100

[PLANOWANE]
Wprowadzenie systemu osiągnięć związanego z serią Repair Pack
- będą to osiągnięcia związane wyłącznie z używaniem funkcji dodanych w Repairu GO, PRO oraz END
dostaniecie zadania typu "użyj X razy łapacza", które naliczać się będzie od momentu włączenia wersji 3.0
wszystko będzie zapisywało się na waszym komputerze, a więc osiągnięcia odblokowujecie tak dla samych siebie

Wprowadzenie systemu nagród związanych z osiągnięciami serii Repair Pack
- nie dostaniecie za to ulepszaczy, itemków i innych dóbr materialnych ale mam ciekawą alternatywę...
za każde wykonane osiągnięcie będziecie otrzymywać specjalną emotikonę i/lub efekt wizualny na postać
będą trzy rodzaje efektów: nad głową, na ciało oraz pod nogi, widoczne będą tylko u osoby która je aktywowała,
nikt inny oprócz Ciebie ich nie zobaczy, ale będzie można je połączyć i nałożyć jednocześnie po jednym z trzech rodzai.

Wprowadzenie kilku mini-gierek związanych z osiągnięciami serii Repair Pack
- właściwie osiągnięcia w mini-gierkach będą zdobywane przy okazji zabawy
samo granie jest możliwe od tak, dla zabicia nudy i pobijania swoich rekordów
prawdopodobnie nie będzie możliwa gra przeciwko koledze, a jedynie z botem
jednak możliwe, że będzie rywalizacja o podium i nagrody jako waluta na kewlys.pl

Wprowadzenie osobnego okienka pokazującego drop Yangów
- od kilku lat nowsze serwery tego używają, a ja znalazłem sposób jak to zrobić tutaj

Wprowadzenie możliwości wizualnego ukrycia budynków oraz drzew
- być może pomoże to osobom, które mają nadmierne lagi przez Repaira

Wprowadzenie już kilku ostatnich grafik do ładowania gry
- nie będę ich brał od graczy, ale będę je robił głównie z innymi osobami

[W TRAKCIE]
Wprowadzam pierwszą mini-gierkę związaną z osiągnięciami z serii Repair Packa
- wpadając na ten pomysł chciałem zrobić tylko gry typu kółko i krzyżyk, czyli coś prostego
jednak moja kosmiczna wyobraźnia nie dawała mi spokoju i doprowadzała do istnego szaleństwa
udało mi się odwzorować grę Flappy Bird, trochę zajęło ogarnięcie mechanik i gra jest właściwie skończona
ale przez pomysł dotyczący walki o podium mam kilka planów na rozbudowę, a więc nie mogę uznać za gotowe
[Obrazek: 7a958bc178ef4.gif]

[DODAJ COŚ OD SIEBIE]
A Ty? Masz jakiś pomysł lub znaleziony błąd z poprzednich wersji? Daj znać poniżej!
Przypominam, że nie mam dostępu do serwera i nawet jakbym miał to nie można tutaj...
- dodać więcej stron w EQ, podnieść limit yang i/lub stacku przedmiotów, powiększyć handel itd.
Temat będzie aktualizowany jeśli zajdzie taka potrzeba, planuję skończyć do pierwszej połowy sierpnia.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
Mało kosmosów nie podoba mi się ;x Magia musi być czarna żeby była fajna xD
1. Zdejmij clientową blokadę speed atacku,
2. Dodaj % obrażeń do PE w bonus switcherze,

<iframe src="//cdn.bannersnack.com/banners/bcmsr8afu/embed/index.html?userId=39295768&t=1559927980" width="468" height="60" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" allow="autoplay" allowfullscreen="true"></iframe>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości