Ocena wątku:
Impreza w stodole ( jak za komuny)
Widziałam, że jakąś gównokonfę pełną westów i lukisza zrobiliście. To już chyba oznacza, że to jeden z was. Mylę się? No i raczej nie wysyłasz moich zdjęć każdemu, kto ma ze mną na pieńku niezależnie od twojego stosunku do tej osoby? Bo to by raczej marnie o tobie świadczyło. ^^

Tak mi to moje "meh" splugawiłeś, żę się na "DUH" przerzucę. Bardziej pasuje do komentowania twojej osoby.

[Obrazek: robert-downey-junior-face-duh-meme.png]

(08-01-2019, 08:38 PM)Valgorf napisał(a): To nie ja siedzę tu 24/7 :3  Scieraczko Duży uśmiechD
Valgorf aka unknown (n-ty z kolei), jeśli widziałeś mnie tu 24/7 to oznacza, że sam tu tyle czasu spędzasz. Chociaż widać od razu, że piszesz jakieś bzdury tylko żeby coś napisać, panie-już-nie-taki-miły. Nie odpowiedziałeś czy na innych serwerach cię banują na wstępie przy próbach ingerowania w pliki metina.

[Obrazek: tumblr_ow6plhs3Ct1wwr8wyo1_640.gif]
Odpowiedz
Kurla to jest temat na zorganizowanie Melo a nie tam na jakieś wasze spiny, przyjdźcie napijcie się wódki i dalej samo się potoczy Duży uśmiech

Ruch Oporu

Odpowiedz
Może jak już osiemnastka stuknie to się ktoś z nimi napije. Chyba że to waga piórkowa, która pada po jednym piwie, jak pasta.

[Obrazek: tumblr_ow6plhs3Ct1wwr8wyo1_640.gif]
Odpowiedz
Jasieq ja sie pisze ;OczkoDopisz tam aby zaopatrzyli sie w worki na rzygi Oczko

[Obrazek: 215x60.jpg]

Odpowiedz
Auu auuu głowa w betoniarce
[Obrazek: 6Sh8csf.gif]
Odpowiedz
Twoja ulana głowa się nie zmieści. Możesz pomarzyć kebabie
Odpowiedz
Dzień Dobry.
[Obrazek: 7187141200_1402926596.jpg]