Ocena wątku:
UNI / ULEPY / EQ ! ! !
Witam Tak jak w temacie mam na sprzedaż Unikaty / Ulepszacze i Ekwipunek wszystkiego po trochu.
A mianowicie:

Unikaty
Duchowa Zbroja Płytowa +3   CW - 2.000 Red   KT - 2.500 Red
Duchowa Zbroja Płytowa +3   CW - 2.000 Red   KT - 2.500 Red
Mglista Zbroja Płytowa +1   CW - 20.000 Red   KT - 23.000 Red
Zbroja Płytowa Yin - Yang +9   CW - 2.000 Red   KT - 2.500 Red
Lwia Zbroja Płytowa +0   CW - 10.000 Red   KT - 12.000 Red
Spada Del Demone +9   CW - 6.000 Red   KT - 8.000 Red
Śmiercionośne Ostrze +9   CW - 10.000 Red   KT - 13.000 Red

Ulepszacze
Pasta Fasolowa Cena 1 Sztuka - 1 Red
Pasta Owocowa Cena 1 Sztuka - 1 Red
Pasta Cukrowa Cena 1 Sztuka - 1 Red
Paznokieć Mrocznego Lorda Cena 1 Sztuka - 1 Red
Laska Mędrca Cena 1 Sztuka - 2 Red
Tylnie Nogi Żaby Cena 1 Sztuka - 3 Red
Pieczona Kiełbasa Cena 1 Sztuka - 1 Red
Bursztynowy Pazur Cena 1 Sztuka - 2 Red
Ginące Lustro Cena 1 Sztuka - 15 Red
Tania Szczotka Cena  1 Sztuka - 2 Red
Czerwone Zioło Cena 1 Sztuka - 1 Red
Niebieskie Zioło Cena 1 Sztuka - 1 Red
Fioletowe Zioło Cena 1 Sztuka - 2 Red
Zielone Zioło Cena 1 Sztuka - 2 Red
Kamień Wodny Cena 1 Sztuka - 2 Red
Nieznany Złoty Pierścień Cena 1 Sztuka - 3 Red
Czerwone Pióro Cena 1 Sztuka - 3 Red
Odłamek Diabła Cena  1 Sztuka - 2 Red
Czarna Fiolka Cena 1 Sztuka - 20 Red
Smocza Źrenica Cena 1 Sztuka - 20 Red
Ostry Pieprz Cena 1 Sztuka - 3 Red
Dzwon Cena 1 Sztuka - 1 Red
Czerwony Monokl Cena 1 Sztuka - 2 Red

Ekwipunek
Nieb. Bransoleta 240Lv. Perfect - Wartość / Siła ( Full Przetopy )
Miecz Słońca 245Lv. Perfect - Siła, Zręczność - Wartość / Krytyk
Runiczny Miecz 245Lv. Perfect - Siła, Zręczność - Wartość / Krytyk
Ostrze Boga 254Lv. Perfect - Siła, Zręczność - Wartość / Krytyk
Naszyjnik Boga 254Lv. Perfect - Wartość / Siła
Kolczyki Gobi 220Lv. Perfect - Wartość / Krytyk
Bransoleta Gobi 220Lv. Perfect - Wartość / Krytyk
Bransoleta Gobi 220Lv. Perfect - Wartość / Siła
Irydowe Ubranie 250Lv. Perfect - Wartość / Zręczność
Boski Pancerz 254Lv. Perfect - Wartość / Krytyk
Miecz Potęgi 250Lv. Perfect - Siła, Zręczność - Wartość / Siła
Zatruty miecz 75Lv. Perfect MENTAL 23% Obrażenia Umiejętności, 20% Zaklęcie, 10% Ludzie, 10% Szycie - Wartość / Krytyk

PS. Mam Jeszcze Na Sprzedaż Drobnostki Typu "Magiczny Sygnet" 1401 Sztuka - 20 Red
Kamienie Dusz +5 ( Klasowe ) 1 Sztuka - 1 Red, Pierścień Doświadczenia 1 Sztuka - 1 Red, Rękawica Złodzieja 1 Sztuka - 1 Red

Kontakt: Tutaj ( Forum ), GG - 68572256
Nie polecam. Robił wałki na przelewy.
Dafuk, ale zawyżone ceny luster, fiolek i źrenic. O.o

[Obrazek: tumblr_ow6plhs3Ct1wwr8wyo1_640.gif]
(08-13-2019, 07:37 PM)Lodowka Andrzej napisał(a): Nie polecam. Robił wałki na przelewy.
Ty sie chyyba pożegnasz z kontem Typ który mnie nie lubi i szuka jakiej kolwiek atencji z mojej strony nie ma psychiki i mnie blokuje nie masz dosłownie nic do powiedzenia... i Próbujesz wmówić ze robiłem wałki na Przelewy "Iks De" wiedzialem ze jak wystawie itemy to bedzie płacz o ceny... Ale ty lodówka... Jesteś załosny taki inteligentny i mądry... daj jeden jaki kolwiek screen gdzie zrobil ktoś przelew i go oszukałem zrobiłem tutaj 1 przelew ZlotyJezyk Kupił ode mnie red Stal Woj +6 i mimo iż nie powinienem sie tłumaczyć to robie  to tylko dla tego by cię ośmieszyć bo jesteś takim Pośmiewiskiem na tym serwerze Dorosłyy chłop bawi się w taki syf Weź się za siebie a jeżeli masz do mnie problem to ci pisałem ostatnio :v Także nie masz screena to wiesz co możesz mi zrobić  Anioł

Tak samo Widze ze połowa jak nie prawie większość serwera nie wie co to Kapitalizm i Rynek tutaj gra 50 osób a wy robicie taki syf ... Nie ma nawet jak was opisać :v macie po 20 lat udajecie mądrych Duży uśmiech lodówka chwali się że otwiera PIWO XD "ŁAŁ" a bedzie mi pisać o cenach ... ŻAŁOSNE ! ! ! Redek coraz więcej to all jest droższe proste... a nie że pióra 2 red... Nzp 2 red... pozatym tutaj nie ma cen... Moge powiedzieć byle co bo to moje itemy nie kupujesz "zamykasz" Uśmiech Bo tylko się ośmieszasz już chyba któryś raz z kolei a dwa tak szczerze jeżeli jest czegoś mało na serwerze i jest na to popyt jest to droższe Uśmiech Głupi przykład... Zobacz Ceny u sb w sklepie jak idziesz po te piwko xD Uśmiech Także nie lubisz mnie... To nie blokuj na Metinku Uśmiech bo nie masz psychiki a tutaj się udzielasz przy wszystkich Uśmiech Jak typowy cwaniaczek...

Pozatym ja ci nie przemówie do tej pustej głowy bo ty jesteś zadumany i bedziesz mi pisać ze mam drogo... Ale Chce dowody lub ludzi którychh oszukałem Uśmiech
Ostatnią sprawą jest to iż Niby mam Sygnety drogo gdzie z 200 zostało 150 bo Czeeeekoladowy czy jakoś tak wziął 50x za 1k red... Drogo a kazdy kupuje po 15-20 red... Ehhh Taki płacz na marne xD
Ale go wyjaśniłes
"Szuka atencji z mojej strony"
"Blokuje mnie na pw"
To co w końcu robię? Olewam Cię czy szukam atencji? Nie powiem kto tu próbuję szukać mojej atencji pisząc już nawet do Milzy żeby się ze mną skontaktować :Uśmiech

Tak owszem, napisałem ten post. Nie po to żeby SZUKAĆ ATENCJI Z TWOJEJ STRONY bo Twoja nie jest warta atencji nawet mieszkańców domu, w którym mieszkasz. Napisałem to żeby inni nie dali się oszukać. Po co mam wstawiać screeny skoro większość osób, które się grają dłużej wiedzą o tym, że typ spamował czerwoną stalką dla ninji i łukiem za śmieszne ceny po czym logał. No proszę Cię. Zapomniałeś już?
Następnym razem nie pisz takiej rozprawki bo nie będzie mi się chciało tego czytać. Przed odpowiedzeniem weź nwm jakieś tabletki na adhd. Nie pozdrawiam, Nie polecam
Ale człowieku ... ty jesteś Chory psychicznie na głowe Jakie oszukać napisałem ci swoje wyżej wyciągnij wnioski bo jesteś Żałosny i czytaj ze zrozumieniem szukasz atencji... "tutaj" a tak to nie masz psychiki by ze mną prowadzić konwersacje na Metinku musze pisać do Agusi bo ty nie masz jaj ze mną pisać ... w sumie co ty masz do gadki jak zawsze byś nie miał nic do gadania i siedział na ściśniętej poleciało by pare zdań i Iks De... Typowe... I Znajdź znaczenie słowa ATENCJA bo ja tylko pytam cie w głupiej grze o coś to mnie blokujesz wystarczy głupie NIE a ty zachowujesz się jak Bachor i później za plecami nazywasz mnie dzieckiem Jesteś załosny ! ! ! Wiesz... Porusze sprawe nawet takiego Quariona "bez podlizywanka bo on zna moje zdanie o Nim" ma 16 lat a jakoś potrafi normalnie porozmawiać / pisać a ty jesteś napięty jak Plandeka na żuku także... Ehhh w sumie po co ja z toba pisze xD tak się zastanawiam Język ale przynajmniej leci Reff na mój pościk do tego się nadajesz Lodóweczka ^^ żeby mi refreshować posta Język Czekam na osoby jak i dowody kogo oszukałem xD sprzedałem jeden item na tym serwerku ^^ red stal +6 i później do mnie wróciła przez twoją marną i nic nie znaczącą osobe Język

PS: nie polecasz mnie bo masz do mnie problem Uśmiech a nie dlatego że kogoś oszukałem bo wiesz dobrze ze nigdy nie oszukałem nikogo na Hajsik na marinerku Poprostu nie masz co mi napisać i jak każda zadumana i głupia osoba będziesz bez argumentacyjnie mi pisał co nie zrobiłem jesteś dnem dna praktycznie 3/4 serwera o tym wie :v
Zablokowałem Cię bo nie trawie tekstów typu ZŁAMIE KARK CAŁEJ TWOJEJ RODZINIE, chociaż tak na prawdę pewnie masz problem ze złamaniem łodygi z tego co widziałem. Zachowuj się normalnie, a nie jak ktoś kogo nawet małpy w taki sposób by nie wychowały to nie będziesz blokowany. Wtedy będziemy mogli normalnie porozmawiać. Nie widzę nic przeciwko.
To jest ten cały problem do Ciebie. Dalej myślisz, że przez takie coś pisalbym "nie polecam" w tematach? Chociaż ten "problem" nie dotyczy w ogóle handlu?
Rusz trochę tym akwarium.
Nie pozdrawiam, nie polecam.
Ale jak ty sie zachowujesz kretynie bym miał do ciebie szacunek i pisałem ci już nie raz skoro mnie "niby" widzialeś to zapraszam :v bo z twojej strony widze naprawde tylko i wyłącznie gadke... śmieszną jak i żałosną Duży uśmiech a dwa jak ty wyglądasz xD chodzisz do roboty grasz tylko w metina całymi dniami cheljesz piwko Uśmiech hmm ? to jak ? 5 metrów ? umięśniony XDDDDDDDDD synek ty jesteś takim Kretynem że to aż boli oczy co ty piszesz powiedziałem ci myślisz ze dasz mi rade udowodnij Zobaczysz czy złamie łodyge Uśmiech a dwa przeczytaj i wyciągnij wnioski co napisałeś Uśmiech o handlu bo jesteś Taką Amebą Iks De Ty w ogole czytasz co piszesz ? Zdaje mi się że niezbyt :/

PS: Tallos Wygląda lepiej od ciebie a jest na Pare liści :v Jak już jesteśmy przy temacie mniemania osobistego Uśmiech Kto czego nie potrafi Uśmiech
W dodatku dalej chcesz Walczyć i pokazać jaki nie jesteś dojrzały i mądry xD a dalej ze mną piszesz jesteś mierny synuś Język a jaki wyszczekany Duży uśmiech

Tak samo Dalej wałkuj temat o mnie a gdy cię zapraszam nawet przez osoby trzecie a znają mój adres i ty też to dalej cię nie widze takie masz duże jaja Duży uśmiech tylko udajesz takiego jesteś FRAJERKIEM Uśmiech popisać się na forum chcesz xD ? Albo przy Koleżankach :v ? Ehhh Lodówka szukaj kobiety w m1 xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości