Ocena wątku:
Zbugowana Vermilingua
Witam ,
Proszę o naprawę statystyk i lvl w mieczu Vermilingua+8
Miecz wygląda w tej chwili tak (SS po aktualizacji) :
https://zapodaj.net/7587501d43d2f.jpg.html
A powinien wyglądać tak (SS przed aktualizacją) :
https://zapodaj.net/ddb6fa43e7ac7.jpg.html
Równocześnie proszę o naprawę/usunięcie podróbek tego miecza.
Od jakiegoś czasu (około 2 miesiące) ten miecz jest bugowany
prawdopodobnie na podobnej zasadzie jak była bugowana zbroja wojownika na 240 lv.
Vermilingua którą posiadam jest od bardzo dawna na serwerze i jest to jedyny miecz na serwerze w swoim rodzaju pochodzący z tego co wiem z turnieju.
(Przez około 3 lata nigdy nie spotkałem nikogo kto by miał drugi taki miecz ,także na 99% jest to jedyna prawdziwa (nie zbugowana) vermilingua.
W swoim ekwipunku posiadam dwie vermilinguy ,wersja z kd która jest jedynym prawdziwym takim mieczem na serwerze ,a druga bez kd to podróbka ,
którą kupiłem bo dałem sie nabrać ,że jest drugi taki miecz na serwerze, dopóki nie zobaczyłem ,że kilkanaście osób ją ma nie wiadomo skąd.

Miecz znajduje się na postaci SSODANO.
Z góry dziękuję za naprawę tego bugu
Pozdrawiam
xD
Sam to usuwałem i tak ma być. To nie jest bug xD Teraz jest tak jak powinno być ;*
(02-21-2020, 02:38 AM)Czesiek napisał(a): Sam to usuwałem i tak ma być. To nie jest bug xD Teraz jest tak jak powinno być ;*
Co usuwałeś ? Zdezorientowany Właśnie nie jest tak jak powinno być. Mam ten mieczyk z ponad 2 lata a teraz chcesz mi powiedzieć ,że już nic nie jest warty ? Czesiek ,nie załamuj mnie O matko
No właśnie zwyrolu, oddawaj mi vermilugi!!!1111
(02-21-2020, 04:51 AM)SSodano napisał(a):
(02-21-2020, 02:38 AM)Czesiek napisał(a): Sam to usuwałem i tak ma być. To nie jest bug xD Teraz jest tak jak powinno być ;*
Co usuwałeś ? Zdezorientowany Właśnie nie jest tak jak powinno być. Mam ten mieczyk z ponad 2 lata a teraz chcesz mi powiedzieć ,że już nic nie jest warty ? Czesiek ,nie załamuj mnie O matko
No to ma być unikat, a nie broń do pvp z większymi obrażeniami niż miecze 254. xDD
(02-22-2020, 07:14 PM)Unk napisał(a):
(02-21-2020, 04:51 AM)SSodano napisał(a):
No to ma być unikat, a nie broń do pvp z większymi obrażeniami niż miecze 254. xDD
Ale w tej chwili to nawet nie jest unikat tylko zwykła broń na 200 lv. To idąc tym tropem może Czesiek powinien jeszcze wyzerować staty w spadach i innych broniach tego typu BENC Huh
jemu sie rozeszlo chyba o to ze wy to z +9 na +8 bugowaliscie sobie - jego z tym molestujcie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości