Ocena wątku:
Problem z łączeniem z serverem.
Siema Problem polega na tym że w dniu dzisiejszym 05-03-2020 od godziny 07.30 próbuję się zalogować na Server aczkolwiek internet mam dobry wszystko działa przeglądarki Facebook, Youtube i inne strony działają bez zarzutów ale gdy chcę się zalogować na serwer to piszę "Błąd podczas łączenia się  z serverem" i moje pytanie brzmi Huh  Jak to ogarnąć ? Ktoś miał podobnie? Próbowałem już resetu routera niestety też nie pomogło... Sam nie wiem co już zrobić.. nawet próbowałem na nowo pobrać Clienta.. też nic.. próbowałem nawet programy Antywirusowe wyłączyć też lipa...Bardzo serdecznie prosił bym o pomoc lub jakieś porady w związku z tym  Z góry dziękuję Wykrzyknik Huh
[Obrazek: d7bd5e17e097e.gif]

"Jeden  Człowiek odmienił Losy wielu setek. ale zapłacił za to wysoką cenę."
Nie interesuje mnie to.
Odbuguj postać na stronie głównej marinere, odczekaj 30 minut i powinno działać.
(03-05-2020, 11:45 PM)Czesiek napisał(a): Nie interesuje mnie to.
Pff Nic nowego ciebie nic nigdy nie interesowało To boli Smutny

(03-05-2020, 11:55 PM)` hardzeN napisał(a): Odbuguj postać na stronie głównej marinere, odczekaj 30 minut i powinno działać.
źle zrozumiałeś... Cały czas pisze "Błąd łączenia z serverem" i nie mogę się zalogować też na inne konta a internet mam. ale spróbuję

problem ogarnięty.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości